برند سازی چیست

برند سازی چیست

تعریف: عمل بازاریابی ایجاد یک نام، علامت اختصاری و یا طراحی که شناسایی و تفاوت یک محصول از سایر محصولات.

یک استراتژی نام تجاری موثر شما می دهد لبه عمده در بازارهای طور فزاینده ای رقابتی. اما این دقیقا “نام تجاری” چیست؟ به عبارت ساده، نام تجاری خود را وعده های خود را به مشتری خود را است. آن را به آنها می گوید که چه آنها می توانند از محصولات و خدمات خود را انتظار می رود، و آن را متمایز ارائه خود را از آن از رقبای خود. نام تجاری خود را از کسی که تو را مشتق شده است، که شما می خواهید به و که مردم درک شما را به.

آیا شما ماوریک نوآورانه در صنعت خود را؟ و یا با تجربه، یکی از قابل اعتماد؟ است محصول خود را به بالا هزینه، گزینه های با کیفیت بالا، و یا کم هزینه، گزینه با ارزش؟ شما نمی توانید هر دو، و شما می توانید همه چیز را به همه مردم است. شما کی هستید باید تا حدی به کسی که مشتریان هدف شما می خواهید و نیاز شما را به است.

پایه و اساس نام تجاری خود را آرم خود را است. وب سایت خود را، بسته بندی و مواد تبلیغاتی – که همه باید آرم خود را در اختیار – برقراری ارتباط نام تجاری خود را.
استراتژی نام تجاری شما این است که چگونه، چه، کجا، کی و به چه کسی شما را در برقراری ارتباط و تحویل در پیام نام تجاری خود را برنامه ریزی کنید. بخشی از استراتژی نام تجاری خود را که در آن شما تبلیغ است. کانال های توزیع خود را نیز بخشی از استراتژی نام تجاری خود هستند. و آنچه شما ارتباط برقرار بصری و شفاهی بخشی از استراتژی نام تجاری خود را، بیش از حد.

سازگار، نام تجاری استراتژیک منجر به حقوق صاحبان سهام با نام تجاری قوی، که به معنی ارزش افزوده را به محصولات یا خدمات شرکت خود را که اجازه می دهد تا شما را به اتهام بیشتر برای نام تجاری خود را از آنچه یکسان، فرمان محصولات بدون مارک. روشن ترین مثال از این کک در مقابل یک نوشابه عمومی است. از آنجا که کوکا کولا ساخته شده است یک ارزش ویژه برند قدرتمند، می تواند برای محصول خود را شارژ – و مشتریان خواهد شد قیمت است که بالاتر پرداخت.

ارزش افزوده ذاتی به ارزش ویژه برند اغلب در قالب کیفیت درک شده و یا وابستگی عاطفی می آید. به عنوان مثال، نایک Associates محصولات خود را با ورزشکاران ستاره، به امید مشتریان خواهد دلبستگی عاطفی خود را از ورزشکار به کالا انتقال. برای نایک، آن را فقط ویژگی های کفش را که فروش کفش است.

تعریف نام تجاری خود را مانند یک سفر از کسب و کار کشف خود. این می تواند مشکل، وقت گیر و ناراحت کننده باشد. از آن نیاز به، حداقل، که شما پاسخ به سوالات زیر:

ماموریت شرکت شما چیست؟
مزایا و ویژگی های از محصولات یا خدمات شما چه هستند؟
چه مشتریان و چشم انداز خود را در حال حاضر از شرکت شما فکر می کنم؟
چه کیفیت شما می خواهید آنها را به ارتباط با شرکت شما؟
انجام تحقیقات خود را. بدانید نیازهای، عادات و خواسته های مشتریان فعلی و آینده خود را. و در مورد آنچه شما فکر می کنم که فکر می کنم تکیه نمی کند. مطمئن شوید که چه فکر می کنند.

هنگامی که نام تجاری خود را که تعریف کردهاید، چگونه شما کلمه از؟ در اینجا چند ساده، راهنمایی زمان آزمایش عبارتند از:

یک آرم بزرگ است. محل آن را در همه جا.

بنویسید پیام نام تجاری خود را. پیام های کلیدی می خواهید در مورد نام تجاری خود ارتباط برقرار چیست؟ هر کارمند باید از ویژگی های نام تجاری خود آگاه باشید.

ادغام نام تجاری خود را. نام تجاری گسترش به هر جنبه ای از کسب و کار شما – چگونه می توانید پاسخ تلفن خود، آنچه شما و یا فروشندگان خود را در فروش تماس، امضای ایمیل خود را، همه چیز را می پوشند.

درست “صدا” را برای شرکت شما که نشان دهنده نام تجاری خود را. این صدای باید به همه ارتباطات نوشته شده اعمال می شود و ثبت شده در تصاویر بصری از تمام مواد، آنلاین و آفلاین. است نام تجاری خود را دوستانه؟ مکالمه باشد. آیا شیک پوش؟ باشد رسمی تر. شما دریافت می کنید جان کلام.

توسعه یک شعار. نوشتن یک بیانیه به یاد ماندنی، معنی دار و مختصر است که قطاری از جوهر از نام تجاری خود را.

قالب طراحی و ایجاد استانداردهای نام تجاری برای مواد بازاریابی خود را. استفاده از طرح همان رنگ، قرار دادن آرم، نگاه و احساس در سراسر. شما لازم نیست به فانتزی، فقط سازگار است.

درست به نام تجاری شما باشد. مشتریان نمی خواهد به شما بازگشت – و یا شما را به شخص دیگری – اگر شما در وعده نام تجاری خود را ارائه نمی دهد.

مقاوم باش. این نکته شامل تمام موارد فوق و مهمترین نکته در این لیست است. اگر شما نمی توانید این کار، تلاش خود را در ایجاد یک نام تجاری شکست خواهد خورد.

برند سازی چیست

برند سازی چیست