تعریف شرکت های استارت آپ و نو پا

تعریف شرکت های استارت آپ و نو پا

تعریف شرکت های استارت آپ و نو پا

تعریف شرکت های استارت آپ و نو پا

تعریف شرکت های استارت آپ و نو پا و نحوه تشکل اینگونه شرکت ها

در راه اندازی یک شرکت نوپا که شروع به توسعه است، تعداد انگشت شماری از بنیانگذاران و یا یک فرد درعمل، تاثیرگذاراند و شرکت ابتدا ممکن است تامین مالی باشد. این شرکت ممکن است به ارائه یک محصول یا خدمات که در حال حاضر در جاهای دیگر در بازار ارائه شده با شیوه ای متفاوت تر ارائه شده است بپردازد ، یااینکه بنیانگذار یک ایده نو باشد.

 

شرکت در مراحل اولیه، تمایل دارد که بیش از درآمد خود را به تحقیق و توسعه و بیشتربه تست و بازاریابی ایده های نو بپردازد ویک سری هزینه های این شرکت هادر این راه صرف میشود. به این ترتیب، آنها اغلب نیاز به تامین مالی دارند. راه اندازی کسب و کار کوچک سنتی ممکن است توسط وام از بانک و یا اتحادیه های اعتباری، وام های کوچک باشد و یا مدیریت کسب و کار تحت حمایت دولت از طرف بانک های محلی، و یا با کمک های مالی از سازمان های غیر انتفاعی و دولت های ایالتی تامین می شود.در حالی که دوستان و خانواده نیز ممکن است وام و یا هدیه ای ارائه کنند. شرکت قادر به جذب سرمایه گذاری و تامین مالی سرمایه در ازای دادن برخی سهام یا پست سازمانی و درصد مالکیت نیز می باشد.

 

از آنجا که یک شرکت نوپا تجربه کافی ندارد و ممکن است به نوبه خود سود، سرمایه گذاری در آنها در نظر گرفته است در معرض تغییرات جدی و زیادی قرار گیرد که گاه و ناگاه مشهود و غیر مشهود است برخی از راه هایی است که وام دهندگان و سرمایه گذاران بالقوه می توانند یک راه اندازی بی عیب و نقص داشته باشند.عبارتند از:

 

هزینه هایی برای  ایجاد محصول و یا خدمات آن، از جمله تحقیق و توسعه و خرید دارایی های فیزیکی و یک سری هزینه هایی که شرکت متحمل شده است اما، این روش ارزیابی کند دارایی های بالقوه و یا نامشهود آینده این شرکت در نظر نیست.

با توجه به تعریف یک شرکت نوپا در بازار معانی متعددی برای به ثبت رساندن شرکت ها به نظر می رسد وجود دارد. البته در طول زمان باید دید چه شرکت هایی محصولهای مشابه به تازگی وارد باز کرده اند. ماهیت راه اندازی اغلب بدان معنی است که هیچ شرکتی در مقایسه با شرکت شما وجود ندارد. پس یک نام یکتا و محصول یکتا برای ثبت یک شرکت تازه تاسیس لازم است.

 در مرحله توسعه رویکرد اختصاصی برای شرکت هایی که بیشتر توسعه یافته است از ارزشهای بالقوه وجود دارد. به عنوان مثال، یک شرکت است که یک مسیر روشن به سودآوری یک ارزیابی بالاتر از یک است که صرفا یک ایده جالب داشته باشد.

از آنجا که راه اندازی یک شرکت نرخ بالای ریسک را به همراه دارد، باید سرمایه گذاران متوجه باشند که نه فقط ایده و اما تجربه و تیم کاری و مدیریت

0 پاسخ ها

نظر شما چیست؟

مایل به پیوستن به بحث هستید؟
هم اکنون شرکت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*