ثبت شرکت در اروند

ثبت شرکت در اروند

معرفی منطقه آزاد اروند

پوشش ۳۷،۴۰۰ هکتار، منطقه آزاد اروند در شمال غربی خلیج فارسی واقع شده است. این است که از شهرستانها از آبادان، خرمشهر و مینودشت (جزیره مینو) واقع در محل تلاقی دو رودخانه اروند و کارون تشکیل شده است. منطقه آزاد اروند به عراق و کویت است. این ظرفیت خاص مانند لینک زمین، ریلی، دریایی، و حمل و نقل هوایی که ساخته اند که این منطقه به شدت مهم است.

یک شبه جزیره زیبا با طول ۴۶ کیلومتر و عرض ۳ تا ۲۰ کیلومتر، آبادان است که در ورودی خلیج فارسی، ۱۱۰ کیلومتری غرب اهواز واقع شده است. آبادان شهرستان پایتخت و ۱۱۰ کیلومتری اهواز از نصف النهار گرینویچ واقع بین ۳۰º ۲۲′ ۳۰” عرض شمالی و ۴۸º ۱۲′ ۳۰” طول جغرافیایی غرب دور است و ارتفاع آن ۲ متر بالاتر از سطح دریا است. آبادان به مساحت ۲،۰۶۳٫۱ کیلومتر مربع را پوشش می دهد.

دو رودخانه شناور از اروند و بهمنشیر آبادان اند بزرگترین منابع آب در استان خوزستان ساخته شده است. این موقعیت قابل توجهی در اقتصاد ایران با توجه به پالایشگاه خود نفت، کارخانههای پتروشیمی، و دسترسی به آب بالا دست آورده است. ایجاد اروند تجارت و منطقه آزاد صنعتی در آبادان و خرمشهر در سال های اخیر اهمیت و جایگاه نفوذ این دو شهرستانها دو برابر شده است.

خرمشهر با مساحت ۲۳ کیلومتر مربع است و آن است که در جنوب غربی شدید ایران در استان خوزستان، در خط ساحلی خلیج فارسی واقع شده است. با توجه به نزدیکی آن به خلیج فارسی و عراق، خرمشهر استراتژیک از نظر اقتصاد، تجارت و سیاست مهم است. این شهر است که در دورترین نقطه از استان خوزستان و بعضا خود واقع در خط ساحلی از رودخانه اروند می باشد.

مزایا بنادر برای ثبت شرکت در اروند

I) خرمشهر بندر

پوشش ۲۲۰ هکتار، خرمشهر بندر است در مجاورت منطقه آزاد اروند در محل تلاقی اروند و کارون رودخانه واقع شده است. به exucute حمل و نقل، تجارت، صنعتی، و فعالیت های اقتصادی، سازمان بنادر و کشتیرانی فعالیتهای خود را تحت ۱۸۲۵۱T وضوح / ۸۵،۳۸۲ تصویب شده توسط شورای عالی تجارت و صنعتی مناطق آزاد در ۲۱ جولای آغاز شده، ۱۹۹۷٫ بهره از امکانات بزرگ آن، ارائه خدمات تعمیر و نگهداری، انبارداری، و تولید کالا مانند بسته بندی، تولید، مونتاژ، و مانند آن به تجار و صنایع و صاحبان معدن و سرمایه گذاران داخلی و خارجی دعوت به سرمایه گذاری در این منطقه مهم اقتصادی است.

II) بندر آبادان

فاصله آبادان بندر از نقطه ورودی اروند رود ۵۰ مایل است و پورت ۱۵ کیلومتر دور از ایستگاه راه آهن خرمشهر. این بندر دارای ظرفیت انتقال ۳۰۰ نفر روزانه و این تعداد به ۷۰۰ نفر در آینده نزدیک افزایش می دهد. بندر می تواند برای ۲۰ DWT به ۵۰۰۰ عروق DWT استفاده به لنگر انداختن. لیست مزایا و پتانسیل های این بندر می توانید به این نقطه اشاره کند؛ نزدیکی به عراق و کویت برای مبادلات تجاری و تجارت به Port امام خمینی و حمل و نقل کالا، وجود امکانات شهری مانند هتل ها و نزدیکی به فرودگاه ها و راه آهن، وجود ترمینال مسافربری دریایی، و نزدیکی به پالایشگاه و پتروشیمی کارخانجات شهرستان.

منطقه در کنار تالاب بین المللی شادگان تالاب، یکی از بزرگترین تالاب جهان واقع شده است. وجود اراضی مسطح کم و رودخانه ها با بزرگترین تخلیه آب و همچنین به عنوان قدیمی ترین سیستم آبیاری در جهان مناظر زیبا وجود دارد ایجاد کرده اند. ژئوپلیتیک زبان، وضعیت طبیعی خاص این منطقه فراهم می کند فرصت بزرگ برای هر فعالیت اقتصادی است.

ارتباطات و حمل و نقل متنوع جهت ثبت شرکت در اروند

جاده تهران-خرمشهر

کوتاه ترین فاصله به خلیج فارسی است که از طریق تهران-خرمشهر جاده اندازه گیری ۱۰۰۱ کیلومتر طول دارد. عبور از طریق زمین پر برکت و سرشار از نفت خوزستان، این جاده به طور خاص مهم است. علاوه بر این، از آنجا که خرمشهر بندر یکی از بنادر مهم تجاری ایران است و بسیاری از کالاهای تجاری از طریق این جاده حمل و نقل، آن را دارای ارزش اقتصادی و اعتبار است. ترافیک روزانه به طور متوسط ​​آن حدود ۲۲۳۹۰ وسایل نقلیه که ۱۳،۹۳۷ سنگین هستند و ۴۸۵۳ وسایل نقلیه سبک می باشد.

راه آهن

در شبکه های ارتباطی ملی ایران، شبکه راه آهن مانند شریان های بدن انسان هستند. توسعه اقتصادی هر کشور بستگی به توسعه شبکه های ارتباطی آن است. به طور مشابه، ایجاد شبکه راه آهن نه تنها فراهم امکانات لازم برای مردم را به سفر به مکان های مختلف، بلکه نقش اساسی در بالاترین سطح اقتصادی کشور و حرکت به افزایش میزان تولید در ساخت و ساز ایجاد و بهبود مجسمه های اجتماعی مردم است. این شبکه انتقال محصولات ارزشمند از بهترین دشت ایران به مناطق دیگر از کشور است. این خط راه آهن ملی عبور می اهواز-اندیمشک-درود-اراک-قم-تهران-گرمسار-ساری. راه آهن ملی ایران در جنوب به طور مستقیم به دریاهای آزاد مرتبط است و حمل و نقل کالاهای بودن به بنادر خوزستان وارد شده است. همچنین حامل یک بخش بزرگی از نفت و محصولات نفتی برای مصرف داخلی و سایر محصولات صنعتی و محصولات کشاورزی از بخش های جنوبی به سایر نقاط ایران است.

فرودگاه و خطوط هوایی از منطقه آزاد اروند

دوم تنها به فرودگاه مهرآباد تهران، فرودگاه آبادان قدیمی ترین فرودگاه بین المللی در ایران است. این فرودگاه دارای دو باند و سالن بزرگ با ظرفیت بالا برای ورود و خروج مسافران داخلی و خارجی. دستخوش تغییرات اصلی ساخت و ساز در CIP و VIP بخش، این فرودگاه در حال رفتن به در وضعیت بسیار بهتر می شود در آینده ای نزدیک برای دریافت پروازهای باری و مسافر است. مزایای استفاده از فرودگاه بین المللی آبادان به شرح زیر است:

۱٫ در حال قادر به دریافت و نقل و مسافر هواپیما غول پیکر.

۲٫ در اختیار داشتن بزرگترین پایانه حمل و نقل مکانیزه در ایران که ساخت و ساز در سال ۲۰۰۵ آغاز شده و از آن خواهد آمد به ساده در سال ۲۰۱۶٫

۳٫ آبادان فرودگاه بین المللی جدا بخش تجارت صنعتی و فنی آن است. پروژه های ذکر شده در بالا می توان به بخش خصوصی در آینده نزدیک واگذار به ساخت بازار، کارخانه های تولید تعمیر و نگهداری، و انبار هواپیما، و غیره.

ثبت شرکت در اروند

(موسسه حقوقی ثبت شرکت هدف)

ثبت شرکت در اروند

ثبت شرکت در اروند

ثبت شرکت در اروند