ثبت شرکت در ارگ جدید

ثبت شرکت در ارگ جدید

معرفی منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید جهب ثبت شرکت در ارگ جدید

مقدمه
ارگ جدید منطقه ویژه اقتصادی تاسیس شد و فعالیت خود را در سالگرد ۱۰ روز از پیروزی جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۹۹۷ با هدف ایجاد و توسعه امکانات لازم برای فعالیت های صنعتی کارآمد آغاز شده، جذب تکنولوژی مدرن و افزایش حوزه اشتغال از طریق جذب و هدایت سرمایه گذاری داخلی و خارجی. ارگ جدید، که در فاصله ۱۰ کیلومتری از بخش شرقی شهرستان بم (بم-زاهدان جاده) در استان کرمان واقع شده است، به مساحت ۱۱۰۰ هکتار را پوشش می دهد.

ارگ جدید کجاست؟
ارگ جدید است که در فاصله ۱۰ کیلومتری از بخش شرقی بم در استان کرمان واقع شده است. محدودیت های آن عبارتند از شمال: بر روی کوه شرقی کرمان؛ شرق: بر روی Shourgaz بیابان شنی؛ جنوبی: بر روی جبال بارز؛ WEST: بر روی دشت باران.
منطقه را پوشش می دهد مساحت تقریبی ۲۱۰۰ هکتار، که به مساحت ۱۰۰۰ هکتار متعلق به منطقه ویژه اقتصادی به عنوان در هر تصویب کابینه بدون K18283T / 59479 مورخ ۱۹۹۷ ژوئیه ۲۱ و بخش باقی مانده است برای ساخت و ساز از یک مجموعه مدرن مشخص شده است با رفاه، جهانگردی و امکانات مسکونی.
اگرچه ارگ ​​جدید است که در مرز کویر واقع شده، آن مستلزم منابع آب کافی به علت بارش فراوان در کوه های اطراف. میانگین درجه حرارت در فصول گرم از مقدار در سال به ۳۷ درجه سانتی گراد، در حالی که حداقل درجه حرارت در فصول سرد سال یک رکورد از ۴ درجه سانتی گراد نشان می دهد. این نوع خاص از درجه حرارت به عنوان یک مزیت از منطقه است که مناسب برای هر فعالیت صنعتی و کشاورزی در نظر گرفته.
اقتصاد در ارگ جدید منطقه ویژه اقتصادی، قبل از تأسیس آن، بر اساس کشاورزی بوده است. یکی از مشخصات که افتراق منطقه را از دیگر نقاط کشور وجود محصولات مختلف کشاورزی، درختان مختلف از مناطق گرمسیری، تاریخ، مرکبات، انگور، انار، گیاهان پچ، محصولات تابستان، حبوبات و انواع مختلفی از منطقه سرد است درختان و پسته. امکان کشت این محصولات را ثابت کرده است در منطقه به یک منطقه بسیار پربار در جنوب شرقی ایران.
موقعیت جغرافیایی ویژه از منطقه و محل خود را در راه به خراسان، سیستان و بلوچستان و استان فارس و همچنین بنادر فارسی خلیج فارس و دریای عمان و جاده بزرگ ابریشم (برای مقاصد تجاری) شده است به شدت از زمان های بسیار قدیم در نظر گرفته . علاوه بر این، منطقه در حال حاضر در جاده ترانزیت کشور و راه آهن ترانس ایران واقع شده است و دسترسی آسان به سایر نقاط کشور است.
محل حقوقی
طبق بند. (D)، توجه داشته باشید ۲۵ قانون برای طرح پنج ساله دوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، در سال ۱۹۹۳ در جهت حمایت از محصولات داخلی، توسعه صادرات غیر نفتی و تایید اقتصاد منطقه فعال تر، دولت مجبور به ایجاد مناطق حفاظت شده ویژه در مرزهای ورود و یا گروه ها آداب و رسوم داخلی، در بخش های خاصی از کشور با ظرفیت مورد نیاز برای این منظور مجاز شد.
همانطور که در ماده (۲) اجرایی قانون همان قانون، فعالیت مجاز در مناطق عبارتند از:
۱) تعمیر و نگهداری از محصولات در اعتماد
۲) تسهیل و تسریع دسترسی به کالاها، از جمله مواد اولیه، ماشین آلات و سایر محصولات داخلی، به منظور ایجاد صحنه صاحبان فعالیت نزدیک به مصرف کنندگان داخلی برای حمایت از تولید داخلی دولت است.
۳) پردازش محصولات و یا تغییر به منظور دستیابی به ارزش افزوده اضافه با استفاده از پتانسیل های.
۴) فراهم آوردن امکانات مورد نیاز برای خریداران طیف داخلی و خارجی برای دسترسی به کالاهای مورد نیاز خود را در این مناطق دارند. ساخت بازارهای تجاری منطقه ای نزدیک تر است و در حال توسعه دولت تجارت خارجی است.
۵) ایجاد زمینه برای فعالیت های تجاری منطقه ای در حالی که با توجه به بازارهای کشورهای آسیای میانه، قفقاز و فراتر از آن، ارتباط با آسیا، اروپا و دیگر کشورها و همچنین عملیات مفید از این بازارها با استفاده از تمام امکانات حمل و نقل داخلی و خارجی، صادرات و صادرات مجدد .
۶) جذب سرمایه و داخلی / امکانات خارجی برای فعالیت در بالا به منظور دستیابی به اهداف مورد نیاز در حالی که رعایت قواعد و مقررات مربوط.
امکانات
ارگ جدید منطقه ویژه اقتصادی، به طور کامل توسط بخش خصوصی متعلق به، در ماه فوریه سال ۱۹۹۷٫ از تاریخ خود را از استقرار تاسیس شد، تمام ترتیبات ساخته شده بودند برای سرمایه گذاران برای مقابله با با مشکلات کمتر و بوروکراسی های غیر ضروری. مدیریت از منطقه پس از آن تلاش کردند تا زمینه ای مناسب برای حضور و فعالیت های اقتصادی مطلوب از متقاضیان در منطقه با ارائه امکانات زیربنایی و ساخت آنها را به آنها را در دسترس در دوره کمتر از زمان.
ارگ جدید منطقه ویژه اقتصادی در حال حاضر زمین برای پیوستن به صنایع تولیدی خودرو دولت به چرخه جهانی آن است. راه اندازی صنایع تولیدی خودرو در منطقه و ساخت هزاران نفر از وسایل نقلیه در این دوره از یک سال نیاز به همکاری سایر ۲۰۰ صنایع وابسته. بر این اساس، ایجاد قطعات صنعتی ساخت در منطقه اقتصادی معنی دار بود، در حالی که با توجه به این واقعیت که فعالیت و سرمایه گذاری از دیگر زمینه های صنعت نیز ممکن بود.
در حال حاضر، توان موتور و صدها نفر از دیگر قطعات خودرو مورد استفاده در صنایع تولید خودرو داخلی ما در منطقه تولید شده است. ساخت قطعات گیاهان در منطقه، به غیر از جلسه مورد نیاز از ارگ جدید واحد تولید خودرو، ارائه سفارشات ساخته شده توسط دیگر کارخانه های تولیدی خودرو در کشور است. بستر مناسب در حال حاضر یک روز برای سایر فعالیت های اقتصادی از جمله فعالیت های صنعتی، تجاری و خدماتی هموار کرد. از آنجا که فعالیت های اقتصادی مورد علاقه نیاز به امکانات حمایتی زندگی برای سرمایه گذاران، واحدهای اقتصادی فعال و پرسنل آنها، همه این امکانات از جمله هتل ها، واحدهای مسکونی، خانه های مسکونی، امکانات ورزشی (استخر سرپوشیده و فضای باز و همچنین اسب سواری و استادیوم دوچرخه سواری) رستوران ها، greeneries ، دریاچه های مصنوعی، و غیره در ارگ جدید ارائه شده است. از سوی دیگر مشخص شد که با جذب سرمایه گذاری مستقیم خارجی و داخلی در پروژه های گردشگری و زیرساختی منطقه یکی از قطب گردشگری تفریحی کشور شوند در آینده ای نزدیک.
انواع مختلف فعالیت های اقتصادی در ارگ جدید منطقه ویژه اقتصادی
۱) صنعتی
مشارکت و سرمایه گذاری در صنایع تولید خودرو، ساخت قطعات صنعتی، صنایع فلزی، صنایع بسته بندی محصولات کشاورزی و همچنین سایر فعالیت های صنعتی مجاز توسط اداره منطقه ویژه اقتصادی، با توجه به مقررات مربوط.
۲) مسکونی
مشارکت در سرمایه گذاری و برای ایجاد واحدهای مسکونی ارگ جدید با توجه به رشد و توسعه مداوم از فعالیت های اقتصادی و رشد جمعیت در منطقه.
۳) پروژه های زیربنایی
مشارکت در سرمایه گذاری و برای پروژه های زیربنایی ارگ جدید بر اساس فرم مشخصات پروژه تعریف شده است.
۴) گردشگری و رفاهی
مشارکت در سرمایه گذاری و برای گردشگری و رفاه پروژه ارگ ​​جدید بر اساس فرم مشخصات پروژه تعریف شده است.
شرکت OMRANE ARG
عمران ارگ شرکت در ۸ سپتامبر سال ۱۹۹۳ تاسیس شد، با هدف مدیریت و کار با پروژه ارگ ​​جدید شهرستان، کارگردانی ارگ جدید منطقه ویژه اقتصادی به عنوان سازمان نظارت بر آن و همچنین هدایت و جذب سرمایه و توسعه صنعتی، گردشگری و فعالیت های کشاورزی.
از آنجا که، نیاز برای ایجاد امکانات زیربنایی به طور جدی از مراحل اولیه وجود داشته است، عمده فعالیت های عمران ارگ شرکت از ابتدا شامل فراهم کردن امکانات زیربنایی اولیه مانند آماده سازی زمین، ساخت دسترسی و اتصال جاده ها، تامین آب، برق، تلفن و سایر امکانات زندگی در برای تجهیزات از سایت تدارکات از منطقه ویژه، به عنوان ارگ جدید شهرستان و متخصصان جذب. بر این اساس، این شرکت بیش از ریال ساخته شده است. ۳۴۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ سرمایه گذاری در ارگ جدید از تاریخ خود را از استقرار، به انجام پروژه آن است. بخش های خاصی از این سرمایه گذاری شامل: ساخت و ساز جاده، ساخت و ساز در فضای باز و طراحی فرش کردن؛ نرده؛ برق و تجهیزات روشنایی در جاده ها؛ ارائه امکانات مخابراتی؛ ساخت greeneries؛ ایجاد ترمینال راه آهن؛ ساخت بخش های انضباطی؛ نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته؛ ساخت و ساز ایستگاه آتش نشانی؛ ارائه مکان های خاص برای دعا؛ ساخت و ساز واحدهای مسکونی، سازه های صنعتی فولاد (انبار)، سالن های کنفرانس، هتل ها، پارک های ملی و مراکز تفریحی. ایجاد نخلستان، اورژانس و مراکز بهداشتی (به ارائه خدمات ۲۴ ساعته)، مراکز آموزشی و کتابخانه ها، کودکان و مهد کودک ها، باشگاه های ورزشی چند منظوره، فوتبال و اسب سواری ورزشگاه، استخرهای سرپوشیده و فضای باز، فرودگاه مرکز انضباطی، آتش فرودگاه ایستگاه، ظروف سوخت، پایانه های بین المللی، دفتر گمرکی خصوصی، باغ شهر را مسکونی، گفتگوی تمدنها هال، ترمینال مسافری فرودگاه بم و کمپینگ.
پس از استقرار امکانات اولیه و هموار کردن راه برای عملیات جدید کم کم، عمران ارگ شرکت، پس از پایان فرآیند مرحله اول آن، تصمیم گرفت برای افزایش فعالیت های خود، با هدف به طور عمده در توسعه ارگ ​​جدید. بر این اساس، شرکت های خاص با فعالیت های خاص، تاسیس شد هر کدام به دنبال بخشی از مسئولیت ها و سیاست های عمران ارگ شرکت. این شرکت ها عبارتند از:
۱) خدمات ارگ جدید AIR / سفر شرکت:
سال تأسیس: ۱۹۹۷ اکتبر ۱۹
موضوع شرکت: ارائه تمام خدمات سفر و گردشگری در چارچوب قواعد و قوانین اساسی از سازمان هواپیمایی دولت و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی.
هدف: از آنجا که فعالیت های سفر و گردشگری در میان فعالیت های عمده عمران ارگ شرکت هستند، اولویت ویژه ای به ایجاد شرکت خدمات گردشگری داده شده به ارائه سفر و گردشگری فعالیت.
۲) ارگ جدید خدمات بیمه شرکت:
سال تأسیس: ۱۹۹۸ مارس ۳
موضوع شرکت: اخذ وضعیت آژانس از شرکت بیمه ایران و ارائه خدمات بیمه ای با رعایت قانون تاسیس بیمه مرکزی ایران، مقررات بیمه و همچنین مصوبات شورای عالی بیمه و اصول وضعیت آژانس به این نتیجه رسیدند با شرکت بیمه ایران.
هدف: ارائه صنعتی، خدمات و واحد تجاری با پوشش مناسب حمایتی و راه اندازی یک بدن بیمه تخصصی به ارائه نرم افزار و مدیریت خدمات به واحدهای موجود در منطقه ویژه اقتصادی و ارگ جدید شهرستان، تحت پوشش بیمه مناسب.
۳) شرکت ارگ جدید TELECOMMUNCIATIONS:
تاریخ تاسیس: اوت ۲۸، ۲۰۰۱
موضوع شرکت: این شرکت در حال حاضر ارائه کرمان خودرو تولید گروه صنایع با سیستم های ارتباط از راه دور و کامپیوتر خدمات ارتباطات و باعث می شود فعالیت ها، به عنوان پیمانکار شرکت مخابرات ایران، در ارتباط با برخی از پروژه مخابراتی استان کرمان.
هدف: ساخت های مخابراتی و تجهیزات کامپیوتری؛ ایجاد ارتباط از راه دور / شبکه های ثابت / تلفن همراه در سطح شهرستان و بین سطح شهرستان عرضه اطلاعات؛ اجرای یکی از بزرگترین خدمات اینترانت در جهان در ارگ جدید
۴) ارگ جدید خدمات / شرکت تجاری (سهامی خاص):
سال تأسیس: ۲۰۰۳ نوامبر ۱۹
موضوع شرکت: به عنوان یکی از زیر بخش ها عمران ارگ شرکت، آن مسئول کارگردانی شهری، تامین و خدمات تجاری و همچنین اداره امور منطقه ویژه اقتصادی است.
هدف: کارگردانی عمدتا خدمات و عرضه سیستم ارگ جدید شهرستان و منطقه ویژه اقتصادی، به غیر از ارائه سرویس و خدمات تجاری.

ثبت شرکت در ارگ جدید

ثبت شرکت در ارگ جدید

ثبت شرکت در ارگ جدید

ثبت شرکت در ارگ جدید

(موسسه حقوقی ثبت شرکت هدف)