ثبت شرکت در انزلی

ثبت شرکت در انزلی

معرفی منطقه آزاد انزلی

به عنوان بزرگترین بندر در جنوب دریای خزر، بندر انزلی دارای سابقه ای طولانی در حمل و نقل بین ایران و اروپا.

واقع چهل کیلومتری بندر انزلی، منطقه آزاد انزلی یک مکان مناسب برای ذخیره سازی، ترانزیت است، و دوباره حمل و نقل کالا به آسیای مرکزی است. با توجه به موقعیت جغرافیایی، مزایای منطقه آزاد انزلی از منابع انسانی ارزان و ماهر کار در صنایع کشاورزی و سایر خطوط تولید، و فعالیت های تجاری. منطقه آزاد انزلی است در کنار خط ساحلی جنوب دریای خزر واقع شده است. در این منطقه، فعالیت های حمل و نقل و شیلات تاریخ به ۳۵۰ و ۱۶۰ سال پیش بود. انزلی بود در شهرستان برای اولین بار در ایران برای لذت بردن از برق در سال ۱۹۰۰ و دو سال قبل از آن بود که شبکه ارتباطی تلفن. Qazian پل، Mianposhte کاخ، برج ساعت، ساختار موج شکن، فانوس دریایی، اسکله، حیات وحش پناهگاه، بندر انزلی بین المللی تالاب پوشش ۱۸،۰۰۰ هکتار با پرندگان دریایی و نیلوفرهای آب، بسیاری از جزایر کوچک و بزرگ، هفتگی محلی بازار، و سواحل ماسه زرق و برق دار در میان جاذبه های توریستی و آثار تاریخی بندر انزلی.

در میان پنج کشور دریای خزر، بندر انزلی یکی از شلوغ ترین بنادر است و آن را بزرگترین بندر در شمال ایران است. این است با توجه به محل سکونت خود را در راه ترانزیت شمال و جنوب، کشورهای جنوب شرقی آسیا، کشورهای خلیج فارس فارسی، جمهوری های آسیای میانه، روسیه و اروپا در نظر گرفته بسیار مهم است.

ویژگی های جغرافیایی و مزایای استفاده از ثبت شرکت در انزلی

منطقه آزاد انزلی در امتداد کریدور حمل و نقل شمال و جنوب بین المللی (NSTC) واقع می داند به عنوان آسیا و اروپا حمل و نقل راهرو از قرن بیست و یکم. از طریق روسیه، این راهرو متصل هلسینکی بندر در شمال اروپا به بنادر در شمال و جنوب دریای خزر، بنادر خلیج فارسی، و سپس به کشورهای جنوب و شرق آسیا.

· لذت بردن از جایگاه ویژه به دیگر بشریت مقرر گردیده دریای خزر متصل است.

· نزدیکی به بنادر آستراخان و لاگان در روسیه، Krasnudesk در ترکمنستان، Aktau در قزاقستان و باکو در جمهوری آذربایجان.

· داشتن دسترسی به بازارهای کشورهای مستقل مشترک المنافع از طریق راه های مناسب است.

· نزدیکی به فرودگاه بین المللی رشت در اختیار داشتن تجهیزات ناوبری کامل است.

· در حال نزدیکترین منطقه آزاد به تهران و همچنین دیگر صنعتی و مراکز پرجمعیت ترین عنوان بازارهای هدف.

· به طور کامل از نظر مساحت مشخص و داشتن کامل اطلاعات جغرافیایی سایت (GIS).

· نزدیکی به بزرگترین ذخایر نفت و گاز در دریای خزر.

ویژگی های اقتصادی منطقه آزاد انزلی ماسب برای ثبت شرکت در انزلی

بندر انزلی با استفاده از امکانات با تکنولوژی بالا، تجهیزات، نصب و راه اندازی برای بارگیری، تخلیه و انبارداری. امکانات و تجهیزات مهم ترین که به شرح زیر پیدا شده است.

– ده اسکله اندازه گیری ۱۵۸۱ متر طول برای تجارت، خدمات و بخش نفت، سیستم کنترل ترافیک دریایی، و یک سیستم کامپیوتری به طور مشترک با آداب و رسوم عمل به منظور تسهیل تخلیه کالا.

– ساخت و ساز از بندر خزر مدرن به عنوان یک بندر نسل سوم برای آمدن به ساده در آینده نزدیک، برگزاری ۲۲ اسکله با ظرفیت بیش از ۱۱ میلیون تن است. در فاز اول خود را از عمل در عرض ۵ سال، این بندر قادر به بارگیری و تخلیه کالا تا ۳ میلیون تن است. علاوه بر رفع نیازهای تجاری، این بندر می تواند از ایجاد مراکز لجستیک از جمله انبارداری، توزیع کالاها، و توسعه صنایع دریایی مانند ساخت و ساز کشتی را آغاز کند.

– اتصال منطقه آزاد انزلی به خصوص خزر آن بندر به قزوین-رشت-انزلی بزرگراه و راه آهن که توسط آن ظرفیت تعرق را افزایش می دهد به طور چشمگیری منطقه.

– انزلی شهرک صنعتی به عنوان بخشی از منطقه آزاد انزلی منطقه و به عنوان یکی از شهرک های صنعتی مدرن ترین استان فراهم می کند امکانات مانند آب، برق، تلفن، گاز، زمین، و مانند آن به سرمایه گذاران. در حال حاضر، ۸۸ واحد صنعتی فعال در زمینه های صنایع فلزی، سلولزی، بهداشتی و مواد غذایی عامل وجود دارد.

– بخش صنعت از منطقه با تمام زیرساختهای لازم و مناسب برای استقرار صنایع و واحدهای تولیدی است. در حال حاضر، حدود پانزده صنعتی و تولیدی در زمینه های در صنایع فلزی، سلولزی، بهداشتی و مواد غذایی عامل وجود دارد.

– بخش تجارت اختصاص داده شده از منطقه زمینه های لازم را برای گسترش تجارت از جمله محوطه سازی، اینترنت با سرعت بالا، تجارت و مجتمع نمایشگاه و تاسیسات تا حد زیادی مناسب برای فعالان اقتصادی در منطقه آماده کرده است.

– پذیرش تضمین های بانکی بلند مدت به ارائه تسهیلات برای صاحبان کالا و تجار.

– اجازه کار صدور در عرض یک هفته و امکان ثبت نام شرکت در چند روز.

– وجود مراکز به ارائه خدمات مالی و بانکی و امکان تاسیس سهام در بازار ارز برای کالاهای با توجه به حجم بالای مبادلات تجاری و بازرگانی و قوانین مناسب از منطقه.

– آداب و رسوم انزلی با امکانات مدرن و تجهیزات

– وجود امکانات لازم برای ایجاد صنایع جایگزین، بسته بندی و پردازش محصولات کشاورزی در منطقه برای ایجاد حداکثر ارزش افزوده با توجه به نقش محوری فعالیت های کشاورزی در استان گیلان و همچنین ارائه امکانات سازمان منطقه آزاد انزلی به سرمایه گذاران علاقه مند .

– با توجه به مجموعه تجارت و نمایشگاه در منطقه از جمله ۲۰۸۰ برای غرفه های تجاری برای ارائه محصولات تولید شده در منطقه و ارائه امکانات و مشوق برای استفاده از فضای نمایشگاه به ارائه محصولات خود به طور مستقیم.

– صدور کارت بازرگانی ملی در منطقه آزاد انزلی.

– ارائه تخفیف انبارداری ویژه در منطقه و ایجاد مزیت انبارداری جزئی در مقایسه با سایر مناطق آزاد.

– امکان استخدام غرفه و نمایشگاه بسیاری برای فروش مستقیم محصولات در منطقه به تجار و بازرگانان و تجار را برای دو سال بدون درخواست برای اجاره و تنها پوشش اتهامات معمول.

– باربری اتهامات تبلیغات توسط منطقه برای تولید کنندگان که فروش محصولات خود در سکو از بخش تجارت اختصاص داده شده از منطقه.

– باربری هزینه حمل و نقل از بازدید کنندگان و مشتریان توسط منطقه، و همچنین صدور کارت خرید اعتباری برای مشتریان توسط بانک ها همکاری با منطقه.

– وجود یک پروژه ساحلی با تمام امکانات رفاهی و بهداشتی از جمله کلاه فرنگی، تجهیزات زمین بازی، استخر جداگانه برای زنان و مردان، پارکینگ رایگان coving 4 هکتار به خدمت بازدید کنندگان و گردشگران است.

– برقراری ارتباط و مبادلات تجاری با پورت در شمال و جنوب از اروپا از طریق ولگا و Volgaden رودخانه ها.

– فراوان نیروی کار ماهر.

ج) ساخت و زیربنایی ویژگی ها و مزایای استفاده از این منطقه

– منطقه دارای یک طرح استراتژیک و جامع که بر اساس آن تمام فعالیت های توسعه ای و اقتصادی آن در راستای اصول علمی و حرفه ای انجام شده است.

– بهره مندی از تمام امکانات زیربنایی مانند آب، برق، گاز، تلفن، و مانند آن خواستار شده توسط سرمایه گذاران داخلی و خارجی است.

– اتصال از منطقه به قزوین-رشت-انزلی بزرگراه و همچنین ایجاد ظرفیت و گسترش ورود و خروج راه از منطقه به منظور توسعه توان حمل و نقل.

– اتصال از منطقه به قزوین-رشت-انزلی راه آهن از طریق ساخت راه آهن از منطقه آزاد و ارتباط آنها را به شبکه راه آهن ملی به منظور افزایش اهمیت قابلیت ترانزیت کالا از منطقه آزاد به نقاط مختلف کشور.

– تکمیل و اجرای پروژه های زیربنایی برای مثال Hasanrood-Zibakenar چهار خط پروژه جاده و اتصال آن به قزوین-رشت-انزلی بزرگراه به عنوان نقطه ورود به منطقه؛ ساخت بزرگترین تقاطع غیر سطح از شمال ایران در طول جاده چهار خطه از Hasanrood-Zibakenar؛ ساخت نیروگاه و فاضلاب و فضای سبز در منطقه؛ ساده زمینه فیبر نوری و ایجاد اینترنت با سرعت بالا در سراسر منطقه.

د) علمی و فنی ویژگی ها و مزایای استفاده از این منطقه

– ایجاد مراکز دانشگاهی بین المللی از جمله شاخه های بین المللی دانشگاه گیلان، دانشگاه علوم پزشکی گیلان، و دیگر نهادهای آموزشی و تحقیقاتی است.

– تنظیم زمینه های لازم را برای زمینه های فناوری اطلاعات و ارتباطات برای راه اندازی تجارت الکترونیک، گسترش ضریب نفوذ اینترنت و اینترانت در منطقه، با استفاده از فیبر نوری، نصب و استقرار ثابت خدمات خط تلفن به صورت روزانه.

– رفع نیازهای شبکه الکترونیکی از منطقه و جذب دولت توجه تجاری با تجارت الکترونیکی.

– اختصاص مقدار زیادی مناسب برای ایجاد پارکهای علم و فناوری در منطقه و امکان گسترش ارتباطات علمی با مراکز آموزشی و پژوهشی در سراسر جهان است.

– آماده سازی پیش شرط ضروری برای ایجاد دهکده سلامتی در منطقه در راستای بهره برداری از واحد بین الملل دانشگاه علوم پزشکی در منطقه.

ثبت شرکت در انزلی

(موسسه حقوقی ثبت شرکت هدف)

ثبت شرکت در انزلی

ثبت شرکت در انزلی

ثبت شرکت در انزلی