ثبت شرکت در سلفچگان

ثبت شرکت در سلفچگان

ثبت شرکت در سلفچگان

معرفی منطقه اقتصادی، اجتماعی سلفچگان جهت ثبت شرکت در سلفچگان

موسسه ساخت و ساز و توسعه SEZ، در یک منطقه با مساحت ۲۰۰۰ هکتار واقع، ۱۸۵ کیلومتری تهران که سایت های راست بر روی تجارت و ترانزیت تقاطع در مرکز ایران.
سلفچگان منطقه اقتصاد ویژه، به عنوان منطقه ویژه اقتصادی مهم ترین و نزدیک به پایتخت سیاسی-اقتصادی کشور، در جاده ابریشم، راه آهن ملی شبکه، عمده بزرگراه شمال به جنوب-شرق-غرب و برای ایجاد ارتباطات شرکت با واقع اروپا، کشورهای آسیای میانه و خلیج فارسی و به منظور تولید، صادرات و ترانزیت کالا، موقعیت منحصر به فرد ترین و حق بیمه برخوردار و قادر به نقش مهمی را در اقتصاد کلان کل کشور بازی می باشد. برای این منظور ۲۰۰۰ جریب زمین دیگر، علاوه بر سرزمین های مورد تایید، به عنوان رزرو پیش نویس توسعه اراضی در سراسر از موقعیت فعلی منطقه در نظر گرفته.
اهداف استقرار “QSSEZ”
اهداف کلی از منطقه، بر اساس انتساب مطرح شده توسط کابینه را بر روی ۱۳۸۴/۰۹/۰۵، عبارتند از:
۱٫ برای جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی.
۲٫ برای ایجاد فرصتهای شغلی جدید و ترویج سطح اشتغال در کشور است.
۳٫ برای کاهش هزینه های تولید برای ورود به بازارهای رقابتی جهانی است.
۴٫ برای ایجاد زمینه ای برای تولید و فعالیت های تجاری به منظور افزایش صادرات کالا و ارائه خدمات حق بیمه برای حضور فعال در بازارهای منطقه ای و بین المللی است.
۵٫ برای اجرای سیاست های توسعه منطقه ای و ایجاد مراکز صنعتی و اقتصادی است.
۶٫ برای ترویج سطح فن آوری و اجرای حق بیمه مدرن اقتصادی دانش.
۷٫ برای فراهم نمودن زمینه برای استراتژی های مدرن در توسعه و گسترش منطقه به افزایش تولید و صادرات.
۸٫ برای پردازش و یا انجام تغییرات کالاهای برای به دست آوردن ارزش افزوده با استفاده از امکانات بالقوه است.
مزایای حقوقی تطبیقی ​​در بررسی در “QSSEZ”
۱٫ در دسترس بودن یعنی به خرید زمین برای ساخت برای فعالیت های صنعتی، تجاری، اداری و خدماتی در منطقه.
۲٫ فعالیت است به طور کلی در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و فعالیت های مختلف صنعتی تعریف شده است در کنار امور اداری، تجاری، و خدمات ارائه شده است.
۳٫ صدور مجوز قانونی برای ساخت و ساز، تولید، پردازش، تعمیرات، تکمیل، جدا، مرتب سازی و بسته بندی مواد خارجی و محصولات برای صادرات و صادرات مجدد و همچنین توزیع کالاهای تولید در بیش از حد به ارزش افزوده در بازار محلی با توجه به قوانین و مقررات جاری و بر اساس مقدار مواد اولیه در این محصول استفاده می شود.
۴٫ حق قانونی مالکیت برای اشخاص حقوقی و همچنین افراد بر روی زمین و ساخت و ساز برای سرمایه گذاران ایرانی و مالکیت عمومی تضمین شده از امکانات را برای سرمایه گذاران خارجی در مطابق با مقررات.
۵٫ آزادی مجموع به در را از سرمایه، سود ویژه و همه سود ساخته شده از طریق فعالیت های اقتصادی و تولیدی برای سرمایه گذاری های خارجی و همچنین سرمایه گذاری ساخته شده در ایران با منشا خارجی مطابق با قانون در تشویق و حمایت سرمایه گذاری خارجی.
۶٫ برای اجرای سیاست های ارزش افزوده و ایجاد تولید، بسته بندی و خط مونتاژ صنعتی در منطقه برای انتقال دانش و افزایش اشتغال.
۷٫ برای ارائه واریز و توزیع امکانات برای نفت آن را با محصولات برای بازار داخلی و ترانزیت به ریشه های خارجی است.
۸٫ برای تنظیم و ترتیب نمایشگاه های بین المللی و تخصصی برای آشنایی با منطقه و ترویج تولید کنندگان و کارشناسان سطح دانش.
۹٫ به منظور تسهیل استقرار نمایندگی از دانشگاه های بین المللی، با توجه به فاصله کوتاه به تهران.
۱۰٫ برای ارائه به معنی ایجاد ارتباط از راه دور مدرن است.
۱۱٫ امکان باز کردن شاخه ارز از بانک ها به منظور تسهیل فعالیت ها و ایجاد مستند و بانک اعتبار برای واردات به بازارهای منطقه ای.
۱۲٫ لحاظ اقتصادی امکان پذیر برای ایجاد سردخانه برای نگهداری مواد غذایی مانند سبزیجات و همچنین گل و گیاه، و غیره با توجه به اینکه منطقه شده است در کنار صحرا و شهرستانها با آب و هوای گرم واقع شده است.
۱۳٫ اعطای شش قسمتی سند به سرمایه گذاران اقدام به ساخت و امکان رهن سند مذکور به منظور رسیدن به تسهیلات بانکی.
مزایای کالا از “QSSEZ”
• برای صادرات و ترانزیت کالا به بازارهای جهانی.
• برای واردات مواد اولیه، SDK یا محصولات کامل از بازار منطقه و جهان برای تولید، پردازش و به دست آوردن ارزش افزوده.
• به ارائه خدمات و ایجاد آداب و رسوم، carnetir، حمل و نقل، بیمه، و حمل و نقل به سهولت فرآیندهای مرتبط با آن در منطقه.
• برای ارائه خدمات در انبارداری، بارگیری و تخلیه کالا برای انبار عمومی یا خصوصی.
• ایجاد امکانات گمرکی برای راحتی در فرایند صادرات و واردات، تولید، پردازش، صادرات مجدد و ترانزیت برای تولیدات، بدون محدودیت زمانی برای ذخیره سازی کالاها با حداقل هزینه های ذخیره سازی و کالاهای غیر ترک.
• قابلیت به صدور پروفرم برای فروش کل یا بخشی از محموله، وارد شده از کشورهای خارجی، به اشخاص ثالث در برابر دریافت ذخیره سازی endorsable و بخش.
• در دسترس بودن به معنای تا مطمئن شویم همه کالاهای وارداتی به منطقه از لحظه ورود به خروج (زمان ذخیره سازی) در هر دو انبار عمومی یا خصوصی تحت کنترل سفارشی است.
• واردات و تخلیه محصولات بر اساس مجوز حمل و نقل و یا carnetir صادر شده توسط منطقه برای مناطق دیگر و یا لباس مرز و برعکس مجاز است.
• ترخیص کالا و موقت از محموله های وارداتی تا حدی یا کاملا از طریق سفارشی منطقه مجاز است.
• بازگشت و یا واریز کالاهای تولید شده توسط استفاده از ترخیص موقت و ورود به منطقه برای صادرات و یا حمل و نقل و لغو تعهدات و ضمانت.
• واردات کالا به مناطق مجاز به انتقال مالکیت از محموله خود را تا حدی یا کاملا و تا آنجا که آنها در برابر endorsable لطفا، رسید انبار بخش (NWR) صادر شده توسط منطقه به هیچ حزب خود. در این مورد دارنده “NWR” را به عنوان صاحب نظر گرفته شود.
• برای ایجاد اعتبار اسنادی، همه بانک ها موظف به پذیرش صادر شده “NWR” و گواهی مبدا صادر شده توسط منطقه
• واردات و ذخیره سازی محصولات مانند مواد اولیه، ماشین آلات، ابزار و قطعات تولید خطوط تولید ماشین آلات بر اساس موقت مجاز است.
• در صورتی که مقدار کار برای پردازش انجام شده و ارزش افزوده در محصولات وارداتی بیش از آن در اصل مطرح و باعث تغییرات در هزینه های گمرکی برای یک کالای خاص، محاسبات در چنین واردات
• اهمیت درصد کالاهای تولیدی در منطقه، به کشور، حداکثر به ارزش افزوده می کند زمین تجاری لازم نیست و با پرداخت عوارض ورود مواد اصلی آن امکان پذیر خواهد بود.
• همه کالاهای مورد نیاز برای تولید و یا خدمات از کشور های دیگر به منطقه وارد شده و مورد استفاده در تولید، مشمول هیچ گونه عوارض گمرکی یا اتهامات عنوان شده است. با این حال، واردات محصولات از جمله به سرزمین اصلی از منطقه خواهد بود موضوع به قوانین صادرات و واردات ملی است.
• تجهیزات مورد نیاز و دستگاه های تولید واحدهای واقع در مناطق مشمول هیچ گونه عوارض گمرکی نیست، به عنوان زمانی که آنها در منطقه است.
برتری نسبی از موقعیت جغرافیایی منطقه از “QSSEZ” و دیدگاه حمل و نقل آن
۱٫Being نزدیک به مراکز سیاسی، اقتصادی و تجاری این کشور است.
۲٫Presence 60 از صنایع اصلی کل کشور٪ در داخل شعاع ۲۳۰ کیلومتر از این منطقه و نزدیکی به بزرگ صنعتی، تولیدی و مصرف شهرستانها مانند تهران، اصفهان، اراک، ساوه، قم، و غیره
۳٫Connection به بزرگراه های اصلی این کشور به شمال، جنوب، شرق و غرب، مانند تهران سلفچگان، تهران-قم و بزرگراه اصفهان.
توانایی ۴٫ دسترسی به راه آهن ملی و فرودگاه بین المللی.
۵٫ دسترسی به کشورهای آسیای میانه و منطقه قفقاز از طریق زمین، هوا و دریا.
۶٫Being پل ارتباطی میان بنادر مهم آسیای مرکزی و خاورمیانه مانند جبل علی، بندرعباس، سلفچگان، بندر انزلی، آستارا خان و. “QSSEZ” مکان ایده آل برای ذخیره سازی کالاهای ترانزیتی، مواد اولیه برای خطوط تولید و همچنین تمرکز توزیع و انتقال و سپرده از ظروف خالی است.
۷٫ در دسترس نیروی انسانی ماهر و کارآمد با حقوق و دستمزد کافی است.
۸٫ تسهیل رابطه کار با استفاده از مقررات کار ویژه در مناطق ویژه.
شرایط آب و هوایی ۹٫Suitable برای فعالیت های بازرگانی، واریز محموله و ذخیره سازی برای همه فصل با توجه به آب و هوای منطقه.
۱۰٫ داشتن تبلیغات و روابط اقتصادی با جمعیت بیش از یک میلیارد متعلق به کشورهای عضو اکو و کسانی که از کنفرانس اسلامی.
۱۱٫ لذت بردن از مزایای منحصر به فرد جغرافیایی و که در تقاطع تجاری این کشور واقع شده است.
۱۲٫ بر روی کریدور شمال-جنوب واقع شده است.
۱۳٫Availability انرژی ارزان، نیروی انسانی و خدمات توجه به اینکه خیلی به مراکز اطمینان خود نزدیک است.

ثبت شرکت در سلفچگان

ثبت شرکت در سلفچگان

ثبت شرکت در سلفچگان

ثبت شرکت در سلفچگان