ثبت شرکت در مناطق آزاد تجاری

ثبت شرکت در مناطق آزاد تجاری

 

ثبت شرکت در مناطق آزاد تجاری 

ثبت شرکت در مناطق آزاد تجاری

 

ثبت شرکت در مناطق آزاد تجاری مراحل,روند,مدارک مورد نیاز:

منطقه آزاد چیست چه مزایایی دارد؟

شروع عملیات به مدت ۱۵ سال بوده و طبق مجوز شرکت ها از پرداخت مالیات بر درآمد اصلی معاف هستند.

 

طبق تعریف سازمان ملل متحد (Yvnyrv) مناطق آزاد به عنوان یک (محرکه) برای تشویق صنایع و صادرات در نظر گرفته می شود. در برداشت جدید از منطقه آزاد، مناطق آزاد در پردازش صادرات، منطقه صنعتی ویژه در خارج از مرز و بوم آداب و رسوم شناخته شده است. فلسفه تولید صادرات گرا، می تواند به عنوان یکی از استراتژی های توسعه مدن نظر قرار گیرد.

 

* مزایای ثبت نام در مناطق آزاد:

 

معافیت های مالیاتی (۲۰) سال برای هر نوع فعالیت اقتصادی.

 1. ۱۰۰٪ مالکیت خارجی.
 2. برای اتباع خارجی وجود شرایط بدون ویزا
 3. گارانتی و حمایت قانونی از سرمایه گذاران خارجی
 4. عدم محدودیت در نقل و انتقال ارز دیگر مناطق آزاد ایران با کشورهای دیگر
 5. بانکداری و بیمه (عمومی و همچنین خصوصی) ارائه می دهد
 6. انعطاف پذیر خدمات پولی و بانک
 7. معاملات ارز خارجی
 8. معافیت از عوارض گمرکی برای واردات مواد اولیه، ماشین آلات صنعتی واحدهای تولیدی
 9. فعالیت های نفتی و محصولات پتروشیمی و ارز بورس اوراق بهادار بین المللی
 10. نهادهای فرهنگی ثبت شرکت ها و موسسات صنعتی و تسهیل و مالکیت معنوی
 11. مقررات آسان برای کالا مجاز
 12. روش های ساده برای صادرات مجدد و ترانزیت کالا
 13. توانایی صادرات کالاهای تولید شده توسط کیش سرزمین اصلی دیگ
 14. نرخ انرژی
 15. آزادی کامل ورود و خروج سرمایه و سود حاصل از فعالیت های اقتصادی
 16. صادرات محصولات به خارج از کشور بدون پرداخت عوارض گمرکی و پورت
 17. شرایط ساده و شرایط کار و دسترسی به نیروی کار ماهر

منطقه آزاد چیست؟

 

هشت منطقه آزاد تجاری و صنعتی ایران، که شامل:

 

منطقه آزاد کیش

منطقه آزاد قشم

منطقه آزاد چابهار

منطقه آزاد اروند

منطقه آزاد بندر انزلی

منطقه آزاد سلفچگان

منطقه آزاد شاتل

منطقه آزاد ارس

 از تجارت در همه مناطق به صورت رایگان لذت ببرید، و ۱۵ سال معافیت مالیاتی که ذکر شده است.

برخی از تفاوت ها در مناطق آزاد خاص را می توان به شرح زیر خلاصه کرد:

 

یک معافیت مالیاتی به مدت ۱۵ سال مناطق آزاد و مناطق ویژه اقتصادی در داخل کشور تحت مفاد تخفیف مالیاتی وجود دارد.

محصول خرده فروشی مناطق ویژه اقتصادی تنها برای اتباع خارجی امکان پذیر است اما مناطق آزاد برای خارجی ها و خرده فروشی داخلی امکان پذیر است. مقررات صدور روادید برای اتباع خارجی در معیارهای مناطق خاص در داخل مرزهای کشور است، اما برای مناطق آزاد ویزای ورود داده می شود.

مقررات کار و بیمه اجتماعی استخدام اتباع خارجی مناطق آزاد مناطق تابع مقررات خاص هستند.

دسترسی مناطق ویژه اقتصادی تابع مقررات داخلی است.

 

مشوق های سرمایه گذاری و تجاری حوزه ثبت شرکت در مناطق آزاد تجاری:

 

ثبت

انواع شرکت ها و موسسات غیر تجاری و سایر قوانین ایران بدون بوروکراسی از منطقه طبق قانون تجارت ثبت می شود. ویژگی های ثبت نام شرکت در این منطقه نسبت به سایر مناطق شرح زیر است:

 

الف) سهولت نام و موضوع: برای اشخاص حقوقی انتخاب یک موضوع در مناطق آزاد بسیار راحت تر از سرزمین اصلی است Gyrd.zmna) ) با توجه به ماده ۵ قانون مدیریت آزاد صنعتی و قوانین خاص Tjary_.

مناطق آزاد رایگان برای شرکت هایی که در مراحل ثبت نام در رقابت با سایر نقاط جهان و کشور های پیشرفته هستند.

) ثبت شرکت با سهامداران خارجی: ماده ۲ و ۵ قوانین سرمایه گذاری مناطق آزاد تجاری – صنعتی است که هیچ محدودیتی برای ثبت نام از اشخاص حقوقی در نظر شهروندی وجود ندارد به طوری که سرمایه گذاران خارجی می توانند هر تعداد در هر منطقه فعالیت های اقتصادی، سرمایه گذاری داشته باشند.

د) وجود دفاتر مجازی برای سرمایه گذاران: اشخاص حقوقی که اقامت قانونی ندارند می توانند به مدت ۳ ماه سفارشی و یا ۶ ماه با استفاده از صندوق پستی از دفاتر مجازی استفاده کنند.

سفارش

این مدل معامله گری کوتاه مدت توسط بسیاری مورد استقبال قرار گرفته است.

 

حمایت از موارد خاص

 

دستورالعمل ۱۸-۶ شماره ۳۱/۴۳۴۷۷۰

 

گمرک

تعرفه تخفیف

 

(ارزش فاکتور) ۱۵٪ از کل مبلغ تعرفه گمرکی بر کالاهای ورود به سرزمین اصلی از صاحب مجوز و سپس با توجه به ارائه مستند مربوطه شواهد اثبات واردات کالاهای داخل کشور  (اجازه آداب و رسوم) ۷٪ به ۵/۱۱٪ از ۱۵٪ مقدار محصول به دست آمده بازگردانده می شود.

– تمام موارد وارد واحد ساخت ماشین آلات خام و صنعتی از پرداخت عوارض گمرکی معاف هستند.

 

حمل و نقل

از جانب هیئت مدیره منطقه آزاد برای جلب و تشویق واردات و صادرات کالا توسط خطوط کشتیرانی جمهوری اسلامی تمام بازرگانانی که کالاهای خود را از این منطقه عبور دهند با توجه به تجارتشان از ۳۰٪ تخفیف برای هزینه حمل و نقل برخوردار خواهند شد.

تصویب

سیستم بانکی مالی اعتباری و بیمه سیاست منطقه آزاد کیش

 

 1. انتقال وجوه ارسالی ارز خارجی از کشورهای همسایه، بسیاری از کشورهای همسایه از جهان:

 

تقاضا کنندگان برای وجوه ارسالی ارز خارجی می تواند برای کمی سازی (بدون محدودیت) و یا پرداخت پول یا معادل آن در برابر ارز دیگر (مطابق با مقررات پیشگیری از پول شویی) که به بانک دیگر نوشته می شود پرداخت خواهد شد.

برای حواله ها ارائه نام و نام خانوادگی ذینفع یک شماره حساب بانکی، آدرس و شماره تماس به ذینفع (کد SWIFT) (شماره حساب یک بانک بین المللی) بین المللی شماره حساب بانکی را وارد کنید و به دلیل کمیسیون پرداخت سفارشات داخلی و خارجی لازم است.

انتقال داخلی و شاخه های دیگر بانک های شعبه از همان بانک ، نیم میلیون هزار است.

حواله های خارجی نیز یک و نیم هزار حداقل دستمزد هزینه برای هر دو وجوه ارسالی داخلی و خارجی امریکا ۳ $ میباشد.

حداکثر هزینه پنجاه و یک صد ۵۱٪ و پنجاه دلار است.

لازم به ذکر است شبکه انتقال وجه با ارسال پول به یک حساب بانکی در داخل کشور خود بدون هزینه است. هزینه مناطق آزاد تجاری و واحد بانکی صنعتی از معاملات ارز، مقررات ارزی و بقیه کشور تامین شده و عملیات بانکی ، نرخ ارز، بهره تسهیلات اعتباری و سپرده های مختلف و همچنین امکانات سود، آزادانه توسط تقاضای بازار و شرایط عرضه تعیین و دریافت شده است.

 

 1. خرید و فروش ارز های اصلی در برابر ریال بدون محدودیت:

 

از آنجا که بانک های جزیره کیش منطقه آزاد بدون محدودیت با ارز های معتبر مانند دلار تبدیل، خرید و یا فروش انجام میدهند. ارز ها به روش سیستم بانکی بین المللی، از جمله انتقال پول و ارز خارجی حساب بانکی معتبر و ارز منتقل شده است بدون هیچ گونه محدودیت مجاز می باشد. خرید هزینه های بانکی و کمیسیون فروش یک هزار و دو هزار. تبدیل ارز از حواله پول به محلی با حساب ارز خارجی و حساب های بانکی نیز بدون هزینه می باشد. پرداخت قبوض ارز برای حساب مشتری اگر آنها تبادل یادداشت ها و سپرده های خود را داشته باشند مانعی ندارد در غیر این صورت بدون اتهام برای صورتحساب پرداخت ارز (یک بیماری است پول از مبالغ حساب بر) دو هزار  به عنوان کمیسیون خواهد شد. خرید و فروش ارز و همچنین آنها را مناطق آزاد ریال تبدیل بر اساس بازار آزاد توسط عرضه و تقاضا تعیین می شود.

 

 1. پروژه های تامین مالی برای سرمایه گذاری داخلی و خارجی مطابق با سیاست های مورد تایید و روش برای KFZ:

 

قالب امور مالی پروژه ها و امکانات مالی پروژه و تشکیلات جدید بکار تجاری انجام می شود. اشخاص حقیقی و حقوقی بخش خصوصی به عنوان واردات کالاهای سرمایه ای، تجهیزات، ماشین آلات، خطوط تولید و خدمات فنی و مهندسی و نصب و راه اندازی، دانش فنی آموزش و، واجد شرایط و امکانات مالی است.

استفاده از امکانات معمولا بین ۱ تا ۳ سال برای ساخت و اجرا طول می کشد. تشکیلات جدید بکار تجاری امکانات نیز اعتباری سر رسید تشکیلات جدید بکار تجاری اعتبار داخلی را تشکیل می چارچوب کوتاه مدت خط اعتباری بین بانک یا موسسه مالی تحت یک قرارداد تاسیس باز می شود. دریافت اعتبارات اسنادی تحت تاسیسات تحت شرایط از امکانات مربوطه می باشد. دوره پرداخت تشکیلات جدید بکار تجاری تا یک سال پس از پرداخت از کارگزار فروشنده در زمان معامله امکاناتdocuments..external را به روال action.the است.

 

 1. امکانات و خدمات کسب و کار شامل باز کردن اعتبارات اطلاع اسناد معامله وارد / صادر، پیش نویس اسناد و ضمانت نامه (درآمد حاصل از) تشریح تخصیص درآمد حاصل از اعتبار صادراتی در نرخ مناسب:

 

بانک ها جزیره در علاوه بر تمام خدمات پول نقد در مقابل سند CAD (پول نقد در برابر اسناد) و باز از اعتبار نامه و ارز و ریال بصری و ارائه بلند مدت، و همچنین دیگر بانکی خدمات تجاری فرم مشاوره، بانک فروشنده و بانک را پوشش می دهد رفتار. در حالی که این بانک ها برای دریافت اعتبار از بانک های دیگر (اعتبار صادرات) و اسناد معامله، سوابق رسیده نرخ مناسب تشریح آینده با اسناد Nmayd.vjh خواسته تشریح فروشنده حساب خود انتقال خواهد داد. رابطه Zmnant با ارز خارجی بانک ها ارز شامل انواع تضمین (ضمانت نامه وارداتی) (مسئولیت برای اطمینان متقابل پانسمان) (تضمین عملکرد خوب) و (ضمانت پرداخت) صادر خواهد شد.

 

 1. وام ارز:

 

تسهیلات ارزی به منظور ایجاد شرایط لازم برای گسترش بانکداری (واردات صادرات داخلی) به عنوان سرمایه نقدی (منابع) در دسترس متقاضیان واجد شرایط، چه شخص حقیقی یا حقوقی به شرایط برای خرید و صادرات از امکانات به فروش محصولات Grft.ayn در خارج از کشور (صادرات) و یا برای خرید و واردات کالا از خارج از مناطق آزاد (واردات) امکانات بر اساس قیمت خرید از کالاها و نرخ حمل و نقل تعیین می شود. و حداکثر ۹۰٪ از مبلغ فاکتور. نرخ بهره وام با شرایط بازار منطقه و برنامه های مطالعه بین المللی مورد و نوع ارز، نرخ و مدت زمان وام تعیین می شود. پایان باز از مدت و یا پرداخت ماهانه می تواند به ارز خارجی ساخته شده است.

 

 1. افتتاح حساب ارز خارجی برای اشخاص حقیقی و حقوقی از ارزهای اصلی با نرخ بهره مناسب:

 

بانک های جزیره به مشتریان خود انواع حساب های ارزی را می توانند پیشنهاد دهند به شرح زیر:

 

الف) حساب وام ارزی:

یک ارز خارجی مانند حساب بهره عمل نمی کند. باز کردن حساب جاری ارز چک بازگشت، و هیچ سند مربوطه پس از دریافت تایید از مشتری قادر به پرداخت و باز کردن حساب نخواهد بود که طبق ارز و یا ارز به شما پرداخت خواهد شد.

 

ب) وام های ارزی حساب پس انداز (دفترچه حساب پس انداز):

پس انداز ارز خارجی و یا حداقل یک صد هزار دلار، یک صد یورو یا ارزهای دیگر معادل یک صد دلار برای باز کردن است. ارز خارجی حساب های پس انداز و بهره وام تعلق ندارد. و با توجه به سیاست های بانک مربوطه و قرعه کشی های دوره ای به این شرکت جوایز داده می شود.

شایان ذکر است تبدیل ارز از حساب پس انداز ارز محلی بدون هزینه است.

 

ج) سپرده مدت (یک ماه، سه ماه، شش ماه، نه ماه، یک سال)

سپرده های مدت و بهره تعلق بلوغ سپرده مربوط سود اعلام شده توسط حساب مشتری اعتبار خواهد شد. نرخ بهره در این حساب با توجه به تقاضای بازار و شرایط عرضه و قرارداد سپرده با بانک تعیین می شود.

 

بیمه

با احترام به حمایت از سرمایه گذاران، که از جمله این قابلیت ها می تواند یک پوشش بیمه مناسب خطرات سرمایه گذاری ذکر شده ارائه کرد به شرح زیر:

 

اقتصادی -ریسک این تغییرات و نوسانات نرخ ارز، غیر انتفاعی و انتقال سرمایه

– خطرات حقوقی و سیاسی از قبیل تغییر در قوانین مالکیت، تجارت، آموزش و مقررات منطقه ای و همچنین خطراتی که به دلیل جنگ و هرج و مرج. . . . . به وقوع پیوستن.

– خطرات مربوط به پروژه، از جمله خطرات طبیعی و دیگر بلایای منجر به صدمه به اموال، مهندسی، مسئولیت ها، پرسنل، و مدیریت پروژه. . . .

 

فرودگاه بین المللی کیش:

 

چهارمین فرودگاه کشور از نظر عملیات پرواز

□ هر طول باند فرودگاه از ۳۳۶۰ متر با توانایی پذیرش هر نوع هواپیمای پهن پیکر استاندارد، طول تاکسی ۳۳۶۰ متر و پارکینگ موازی ۱۴ تاکسی زیر با ظرفیت ۱۲ هواپیما به طور همزمان در حال موقعیت متوقف است.

□ ۵ ترمینال مسافربری با مساحت ۱۳ هزار متر مربع برای سرویس دهی همزمان به ۱۰ پرواز داخلی و بین المللی.

□ امکانات نشست و برخاست هواپیما در شب و بهره مندی از سیستم روشنایی باند.

□ پذیرش بیش از ۲ میلیون مسافر و ۲۰ هزار سورتی پرواز ورودی و خروجی ۸۹ سال

□ توانایی پذیرش ۴ میلیون مسافر و ۳۰ پرواز در سال های ورودی و خروجی

□ عملیات پرواز منظم روزانه بیش از ۱۰ مسیرهای داخلی و ۲ پروازهای بین المللی

□ فعالیت های منظم در داخل فرودگاه بیش از ۱۳ هواپیما کیش

□ تصویب ۶۰ پرواز و ۶ میلیون مسافر داخلی و خارجی به طور متوسط ​​و افزایش آن تا ۱۰۰ پرواز در روز در طول سال نو و جشنواره تابستانی.

□ ارائه هواپیما و حمل محموله خدمات در انطباق با کیفیت ایمنی یکپارچه مطابق با استاندارد

□ پیاده سازی سیستم خودکار و یکپارچه از مسافران، برای فرودگاه اولین بار در کشور

□ ارائه تشریفات خاص (CIP شامل پذیرش، خدمات انتقال فرودگاه و منحصر به فرد)

□ آماده برای حمل و نقل هوایی و پست (هوایی) اهداف داخلی و خارجی.

□ تسهیل ورود و خروج اتباع خارجی بدون ویزا و با حداقل بوروکراسی و نوار قرمز فرودگاه

□ منطقه مناسب از ۲۱ هزار متر مربع از فضای نمایشگاه مجاور به فرودگاه

□ کوتاه بندر تجاری کیش فاصله دسترسی آسان و امکان استفاده از حمل و نقل ترکیبی

 

بندر کیش، بزرگترین جزیره بندر تجاری ایران

 

□ بهره مندی از ۱۲ اسکله عمومی و ۲ اسکله نفت فعال و امکان پذیرش کشتی های با ظرفیت حداکثر ۶۰۰۰ تن طرف و یک پیش نویس حداکثر ۵٫۷ متر.

□ ظرفیت سالانه ۵٫۳ میلیون تن ذخیره سازی و به همان مقدار از زمان راه اندازی ذخیره سازی محصولات با بهره مندی از ۲۶ منطقه عمومی و ۵۲ منطقه انبار خصوصی بیش از ۵٫۴ هکتار و چند قطعه از انبارهای باز عمومی و خصوصی و منطقه حوضه از مجموع ۲۵ هکتار.

□ راه اندازی قسمت جدید به طول اسکله ۴۵۰ متر و عرض عمومی با ظرفیت طرف ۱۲۰۰۰ تن تا سال ۱۳۹۰

□ ظرف خط حمل و نقل به طور منظم (حمل دریایی) بندرعباس و جزیره قشم

□ دارای ظرفیت اسمی ۳٫۲ میلیون تن کالا بارگذاری شده و تخلیه ۴۰ هزار TEU ظرفیت ظرف ۷۳۰ هزار مسافر در سال

□ به مساحت ۳۶۰۰ مربع ترمینال متر مسافر برای مسافران داخلی و بین المللی بنادر ترافیک

□ کشتی زمان انتظار کم با توجه به پورت ترافیک محدود و سرعت بالا از بارگیری و عملیات تخلیه

□ پشتیبانی از غرفه از مناطق نفت در جزایر خارک، سیری، لاوان و پارس جنوبی

□ ساخت سفرهای مسافران به طور منظم در راه خود بندر چارک، افتاب و ورود کیش

□ امکان ایجاد بنادر دریایی مسیر سفر به طور منظم و امارات دیگر از امارات متحده عربی

□ ورود و خروج کالا از / به تمام بنادر اصلی در کشور و بنادر کشورهای فارسی خلیج فارس و دریای عمان

□ آماده سازی برای انتقال زمین برای ساخت مراکز تبادل کالا ) توسط بخش خصوصی)

 

ثبت شرکت در مناطق آزاد تجاری

 

ثبت شرکت در مناطق آزاد تجاری

 

ثبت شرکت در مناطق آزاد تجاری

 نویسنده:حامد اشرفی

0 پاسخ ها

نظر شما چیست؟

مایل به پیوستن به بحث هستید؟
هم اکنون شرکت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*