ثبت شرکت در مناطق ویژه اقتصادی :

ثبت شرکت در مناطق ویژه اقتصادی

لیست مناطق ویژه اقتصادی برای ثبت شرکت در ایران به شرح زیر است:
۱-منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان
۲-شیراز منطقه ویژه اقتصادی
۳-عسلویه منطقه ویژه اقتصادی
۴-ارگ الجدید منطقه ویژه اقتصادی
۵-پیام فرودگاه منطقه ویژه اقتصادی
۶-فارسی خلیج فارس منطقه ویژه اقتصادی
۷-لرستان منطقه ویژه اقتصادی
پورت ۸-امیرآباد منطقه ویژه اقتصادی
۹-بندر بوشهر منطقه ویژه اقتصادی
۱۰-بندر شهید رجایی منطقه ویژه اقتصادی
۱۱-سرخس منطقه ویژه اقتصادی
۱۲-سیرجان منطقه ویژه اقتصادی
۱۳-یزد منطقه ویژه اقتصادی
۱۴-بوشهر منطقه ویژه اقتصادی
• واردات کالا از مناطق ذکر شده در بالا برای مصرف داخلی خواهد بود تابع و مقررات صادرات و واردات، و صادرات کالا از این مناطق خواهد شد بدون هیچ گونه تشریفات انجام شده است.
• واردات کالا از خارج از کشور و یا تجارت آزاد منطقه یا ناحیه صنعتی-شود با حداقل تشریفات گمرکی و موارد حمل و نقل داخلی خوب انجام می شود در مطابق با مقررات مربوطه انجام شده است.
• ورود ورود به سیستم از موضوع کالا به این مقاله خواهد شد بدون هیچ تشریفات گمرکی انجام می شود.
• کالاهای وارداتی از مناطق خارج یا صنعتی یا سایر مناطق تجاری را می توان بدون هیچ گونه تشریفات کشور صادر می شود.
• مدیریت منطقه مجاز به اختصاص این منطقه به اشخاص حقیقی و یا حقوقی واجد شرایط، پس از طبقه بندی و ارزیابی.
• صاحبان کالاهای وارداتی به منطقه می تواند تمام یا بخشی از محصولات خود را برای ورود موقت به کشور پس از انجام مقررات گمرکی ترخیص کالا از گمرک ارسال.
• اگر پردازش کالاهای وارداتی است که تا حدی که تعرفه از کالاها تغییر، نرخ سود بازرگانی محصولات می توان محاسبه برابر سود بازرگانی مواد اولیه و قطعات یدکی از کشور است.
• واردات کالاهای مجاز به دست را به بخش دیگر یا از محصولات خود را مقابل قبض انبار به دولت منطقه صادر می شود، در این مورد شکست انبار دارنده دریافت می شود صاحب کالا.
• مدیریت هر منطقه است مجاز به صدور مبدا برای محصولات برای هر متقاضی خارج از منطقه با تصویب آداب و رسوم گواهینامه.
• همه کالا به منطقه وارد برای تولید مورد نیاز و یا خدمات از قوانین صادرات و واردات به طور کلی معاف است. واردات کالاهای به سایر نقاط کشور خواهد شد به مقررات صادرات و واردات تابع.
• درصد کالاهای تولید شده در منطقه، بر اساس بند (د) بند (۲۵) قانون برنامه توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دوم از جمهوری اسلامی ایران وارد شده به کشور، نسبت مجموع ارزش افزوده و قطعات داخلی و مواد مورد استفاده در قیمت کل از تولید کالایی است بدون هیچ محدودیت و علاوه بر داشتن به سفارش و نامه سرگشاده اعتبار مجاز است.
• محصولات در مناطق ویژه اقتصادی، و همچنین به عنوان مواد خام و قطعات CKD وارد تولید به کشور منوط به تنظیم قیمت نیست با توجه به منابع بال استفاده و ارز اختصاص داده

معرفی مناطق ویژه اقتصادی جهت ثبت شرکت در مناطق ویژه اقتصادی

ثبت شرکت در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید

ارگ جدید منطقه ویژه اقتصادی تاسیس شد و فعالیت خود را در سالگرد ۱۰ روز از پیروزی جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۹۹۷ با هدف ایجاد و توسعه امکانات لازم برای فعالیت های صنعتی کارآمد آغاز شده، جذب تکنولوژی مدرن و افزایش حوزه اشتغال از طریق جذب و هدایت سرمایه گذاری داخلی و خارجی. ارگ جدید، که در فاصله ۱۰ کیلومتری از بخش شرقی شهرستان بم (بم-زاهدان جاده) در استان کرمان واقع شده است، به مساحت ۱۱۰۰ هکتار را پوشش می دهد.

ثبت شرکت در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیر آباد

وضعیت استراتژیک و منحصر به فرد از جمهوری اسلامی ایران پتانسیل زیادی در زمینه ترانزیت محموله، با استفاده از آن را در مورد درآمد خارجی را، و ترویج موقعیت ایران در تعاملات بینالمللی ایجاد کرده است. منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد در به عنوان تنها بندر شمالی متصل به سیستم راه آهن ملی و دروازه ترانزیت ایران در دریای خزر نقش مهمی در رابطه با توسعه اقتصادی و رفاه منطقه به عهده گرفته است.

ثبت شرکت در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر

پیشینه تاریخی بوشهر برگشت به دوران ایلام- که به عنوان Lyan در آن دوره شناخته شد باز می گردد.
در سلسله ساسانی، آن روایت است که محل ذکر روستا توسعه یافته توسط ساسانی اردشیر بود.
برای حمایت از این ایده، آن را باید به ذکر است که خرابه های قلعه Rishehr است در مجاورت بوشهر است که به تازگی به جای مانده از خندق (چاه) در روند اکتشافات باستان شناسی و علمی کشف واقع شده است.

ثبت شرکت در منطقه ویژه اقتصادی پارس

اهداف
تسهیل برای اجرای به موقع پروژه های مختلف نفت و گاز، پایه و اساس ارائه مناسب برای جذب مشارکت داخلی و خارجی با هدف توسعه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و همچنین صنایع بین مرتبط و پایین دست، ایجاد کار محلی فرصت ها و جذب نیروی کار ماهر و نیمه ماهر از کشور همسایه استان با توجه به اثرات مثبت آن بر رونق اقتصادی در استان های بوشهر، فارس و هرمزگان.

ثبت شرکت در منطقه ویژه اقتصادی پیام

پیام منطقه ویژه اقتصادی (PSEZ) است برای تبدیل شدن به قطب اقتصادی استان البرز تازه تاسیس. پیام منطقه ویژه اقتصادی است نزدیک ترین SEZ به شهرستان پایتخت تهران، با ۳۶۰۰ هکتار. منطقه در ۱۰،۰۰۰ HEC. از خاک فرودگاه بین المللی پیام در کرج برای توسعه حمل و نقل هوایی و حمل و نقل پستی، انبار کالا، فروشگاه سرد، خدمات بسته بندی، محصولات بهره وری، فاسد شدنی و زمان کالاهای حساس صادرات است.

ثبت شرکت در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان

موسسه ساخت و ساز و توسعه SEZ، در یک منطقه با مساحت ۲۰۰۰ هکتار واقع، ۱۸۵ کیلومتری تهران که سایت های راست بر روی تجارت و ترانزیت تقاطع در مرکز ایران.
سلفچگان منطقه اقتصاد ویژه، به عنوان منطقه ویژه اقتصادی مهم ترین و نزدیک به پایتخت سیاسی-اقتصادی کشور، در جاده ابریشم، راه آهن ملی شبکه، عمده بزرگراه شمال به جنوب-شرق-غرب

ثبت شرکت در منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی

بندر شهید رجایی با فضای باز گسترده ای بیش از ۳۲٫۵ مربع کیلومتر ۲۰ کیلومتر از جناح غرب به بندر عباس با امکانات پیشرفته و تجهیزات مدرن واقع شده است. که تاکید بر تجارت جهانی که باعث می شود بندر شهید رجایی از دروازه های مهم اقتصادی در شرق میانه است. بندر شهید رجایی توسط فن آوری جدید است تبادل کالا بین المللی با بندر اصلی در سراسر جهان،

لیست دیگر مناطق ویژه اقتصادی

۱-سرخس

۲-سیرجان
۳-یزد

۴-فارسی (خلیج فارس )
۵-لرستان

۶-شیراز

ثبت شرکت در مناطق ویژه اقتصادی

(موسسه حقوقی ثبت شرکت هدف)

ثبت شرکت در مناطق ویژه اقتصادی :

ثبت شرکت در مناطق ویژه اقتصادی 

ثبت شرکت در مناطق ویژه اقتصادی