ثبت شرکت در کیش

ثبت شرکت در کیش

معرفی منطقه آزاد کیش 

عملیات منطقه آزاد کیش و امور توسط یک سازمان که مسئولیت تعریف شده است و تایید شده توسط شورای عالی رایگان Trade- مناطق صنعتی اداره می شود. اهداف اساسی این سازمان در حال انجام کارهای زیربنایی نیازهای در جزیره، کمک به توسعه سازنده، بهبود توسعه اقتصادی، ایجاد فرصت های شغلی مفید است، جذب سرمایه گذاری داخلی و بین المللی، تنظیم بازار اشتغال و کالا، تسهیل حضور فعال در جهان بازار به منظور توسعه صادرات غیر نفتی، تنظیم شرایط برای تولید محصولات صنعتی، راه اندازی صنایع و در نهایت با استفاده از فرصت های ویژه ای آزاد کیش جزیره از جمله مجمع عمومی، هیئت مدیره از مدیران، مدیر عامل، رئیس هیئت مدیره از مدیران و حقوقی بازرسان. مجمع عمومی مجموعه اهداف طرح کلی از منطقه از جمله صدور تایید برای بنیاد و یا انحلال شرکت ها و سازمان های وابسته به آنها، تدوین و اصلاح قوانین، نظارت بر عملکرد سازمان، انتصاب یا عزل اعضای هیئت مدیره مدیران و مدیر عامل و همچنین تنظیم شرط (ارزش و روش) برای گرفتن عوارض از افراد و موسسات و هر نوع عملیات که در جزیره کیش انجام شده است. منطقه آزاد کیش است که توسط یک هیئت مدیره متشکل از سه یا پنج عضو اداره می شود. هیئت مدیره دارای تمام قدرت، تعریف شده توسط قانون رسیدگی به نحوه مدیریت منطقه آزاد تجاری-صنعتی، لازم است برای انجام تعهدات تعیین شده توسط قانون. تعهدات مهم ترین تنظیم روش عملیات، عقد قرارداد، تنظیم شرایط به عوارض، تنظیم روش ثبت نام شرکت ها و خواص صنعتی و فکری خود، کشتی ها و هواپیما (بدون ثبت اختراعات / انحصارات). هیئت مدیره نیز با تعیین زمین استفاده می کند در منطقه آزاد، با استفاده از، فروش و یا انتقال منابع ملی با توجه به قانون و اجرایی آیین نامه تصویب شده توسط مجمع عمومی شامل. مدیر عامل سازمان منطقه آزاد که همچنین رئیس BD است در میان اعضای BD توسط رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد. / دوره تصدی خود را خود را سه سال است که می تواند برای دوره های سه ساله تمدید است. مدیر عامل به طور کامل مجاز به اعمال مصوبات BD و همچنین به عنوان نماینده سازمان در قبال اشخاص ثالث عمل می کنند. او / او تضمین می کند که شیوه های خوب در منطقه آزاد حفظ و تمام حقوق و خواص سازمان محافظت می کند.

جغرافیا مناسب جهت ثبت شرکت در کیش

جغرافیا

پوشش به مساحت ۹۱ کیلومتر مربع، منطقه آزاد کیش در خط ساحلی شمال خلیج فارسی قرار گرفته است، در ۱۸ کیلومتری سواحل جنوبی جمهوری اسلامی ایران. این جزیره oval- شکل، ۱۵ کیلومتر در قطر بزرگ و ۸ کیلومتر در قطر کوچک است. با توجه به تقسیمات سیاسی و اجرایی دولت، منطقه آزاد کیش است که در حوزه قضایی استان هرمزگان و شهرستان بندر لنگه واقع شده است. ویژگی های جغرافیایی جزیره کیش مانند محل آن در منطقه استراتژیک خلیج فارسی، با بهره گیری آب و هوای مطلوب در طول ۸ ماه از سال، و داشتن سواحل مرجانی فرصت برجسته وجود دارد برای گردشگری و تجارت ایجاد کرده اند. با مراکز خود های مختلف شیک خرید، هتل ها، هتل آپارتمان، متل ها، و کاروانهایی با نگه داشتن استانداردهای بین المللی همراه با امکانات تفریحی و ورزشی متنوع آن، منطقه آزاد کیش جذب حدود دو میلیون ایرانی و گردشگران خارجی در سال است.

توپوگرافی جزیره کیش

با توجه به ارتفاع، جزیره کیش تخت با ارتفاع بخشی از ۳۲ متر بالاتر از سطح دریا است. بالاترین بخشی از جزیره در شرق واقع شده است، ۴۵ متر از سطح دریا که در آن سواحل منجر به پایین به دریا با یک شیب ملایم. حداکثر عرض جزیره ۷٫۵ کیلومتر بین گمرک بندر-فانوس است. این جزیره خالی از هر گونه ویژگی های توپوگرافی مانند کوه و حتی تپه بالا است. فرودگاه بین المللی کیش در مرکز جزیره که در آن ارتفاع از جزیره ۳۵-۴۰ متر بود ساخته شد. شدیدترین بخشی از این جزیره را از شمال فرودگاه به سمت ساحل مجاور به هتل شایان دامنه های.

مشوق های سرمایه گذاری ثبت شرکت در کیش

۱- معافیت های مالیاتی ۱۵ ساله برای فعالیت های اقتصادی از تاریخ بهره برداری

۲- بدون ویزا ورودی

۳- آزادی کامل برای انتقال پایتخت

۴- انعطاف پذیری بیشتر برای انجام عملیات بانکی

۵- تضمین حقوق قانونی سرمایه گذاران خارجی

۶- بدون محدودیت برای سرمایه گذاری خارجی و همکاری

۷- فعالیت های اداری سریع

۸- انتقال سرمایه آسان از سرزمین اصلی، در خارج از کشور و دیگر مناطق آزاد ایران

۹- معافیت از مالیات بر آداب و رسوم و منافع تجاری برای واردات مواد اولیه و ماشین آلات تولید صنعتی صنایع کیش

۱۰-امکان سرمایه گذاری خارجی بدون همکاری ایران

۱۱-امکان خرید و فروش زمین، اجاره دادن زمین برای سرمایه گذاران داخلی و اجاره زمین به سرمایه گذاران ایرانی و خارجی

۱۲-بدون محدودیت برای خرید، فروش و تبادل ارز

۱۳-انجام کلیه معاملات و نقل و انتقال ارز در منطقه از طریق اشخاص حقیقی و حقوقی

ثبت نام ۱۴ شرکت و مالکیت صنعتی و معنوی از طریق سازمان منطقه آزاد

۱۵-بدون محدودیت برای هر ورودی کالا به جز آنهایی که تناقض با دستور اسلام هستند و یا در مقابل مقررات خاص از مناطق آزاد.

۱۶-گذر و صادرات مجدد کالاهای خارجی با حداقل تشریفات

۱۷-صادرات کالاهای تولید شده در منطقه به کشورهای دیگر و یا سایر مناطق آزاد با حداقل تشریفات

۱۸-صادرات کالاهای تولید شده به سرزمین اصلی با توجه ارزش شاخص اضافه کنند.

۱۹-تنظیم حاکم قوانین برای روابط کارکنان کارفرما بر اساس قراردادهای منعقده.

ثبت شرکت در کیش

مزایای منطقه آزاد کیش جهت ثبت شرکت در کیش

کیش، گوهر خلیج فارسی

جزیره کیش دارای یک وضعیت منحصر به فرد در منطقه استراتژیک فارسی خلیج فارس در میان ده ها جزیره بزرگ و کوچک است. این جزیره بسیار زیبا و جذاب است که در آن شناخته شده به عنوان مروارید خلیج فارسی از زمان های قدیم تبدیل شده است.
سواحل آرام آن با ماسه های مرجانی است که در نور آفتاب درخشش تحت پوشش، ایجاد یک نگاه منحصر به فرد و جذاب.