سایر خدمات ثبت شرکت هدف

ثبت طرح صنعتی

ثبت طرح صنعتی در موسسه حقوقی ثبت شرکت هدف:

ثبت طرح صنعتی به صورتی استاندارد و صحیح می تواند درمیزان آرامش فکری و اطمینان حقوقی فردای ما بسیار تأثیرگذار باشد. بنابراین، اگر چه نحوه ی صحیح ثبت طرح صنعتی یک فن و تخصص علمی- تجربی است که نیازمند حضور متخصّصین خود است که متخصّصین موسسه حقوقی ثبت هدف  همواره خدمت گذار شما می باشد که مراحل آن به شرح زیر است.

ثبت اختراع

ثبت شرکت هدف خدمت به مشتریان محلی، منطقه ای و بین المللی از جمله شرکت های درگیر در فن آوری های پیچیده، مانند ارتباطات، تولید و صنایع خدماتی. در نمایندگی این مشتریان، ما معمولا با تقریبا هر موضوع مرتبط با شناسایی نوآوری ثبت، تامین امنیت و حفاظت از اختراع ثبت شده و اجرای حقوق ثبت اختراع رسیدگی کند.ما اختراع ثبت شده در تقریبا در هر منطقه از تکنولوژی، از جمله دیجیتال و آنالوگ الکترونیک، نرم افزار کامپیوتر و سخت افزار، دستگاه های مکانیکی و الکتریکی پیچیده و … می توانیم ثبت کنیم.

اخذ جواز تاسیس

ثبت شرکت هدف با تلاش بسیار سعی در ارئه بهترین خدمات در زمینه  اخذ جواز تاسیس  را دارد و تمام خدمات مربوط به اخذ جواز تاسیس را در اسرع وقت ارئه می نماید باشد تا شما عزیزان و مشتریان گرامی از خدمات موسسه حقوقی ثبت هدف نهایت رضایت را داشته باشید. حال به توضیحاتی درباره اخذ جواز تاسیس میپردازیم:

مجوزی است که برای راه اندازی یک واحد تولیدی ( کارخانه و …) بنا به تقاضای شرکت ها یا افراد از سوی سازمان صنایع و معادن صادر می گردد. صاحبان این جواز می توانند در یکی از شهرک های صنعتی که در متن جواز قید شده ، کالاهای مشخص شده در جواز را تولید نمایند.

رتبه بندی و پیمانکاری

رتبه بندی شرکتهای پیمانکاری ، بررسی میزان توانایی شرکت ( براساس نفرات و سوابق آنها ، تجربه کاری و توان مالی ) می باشد .این بررسی براساس ضوابط و آیین نامه هایی که توسط معاونت راهبردی نهاد ریاست جمهوری مصوب می شود انجام می گیرد .
رتبه بندی شرکتها در ۱۱ رشته معرفی شده و در پایه های (۱،۲،۳،۴،۵) انجام می گیرد که پایه ۵ کمترین و ۱ بیشترین پایه است . جهت کسب رتبه بندی پایه ۵ شرکت می بایست امتیاز نفرات را که برای رشته ( رشته های) درخواستی به صورت مجزا داشته باشد که محاسبه این امتیاز براساس مدرک تحصیلی و سابقه اعضای هیات مدیره انجام می گیرد .

سایر خدمات ثبت شرکت هدف

سایر خدمات ثبت شرکت هدف

سایر خدمات ثبت شرکت هدف