شرکت چیست

شرکت چیست

شرکت چیست

شرکت چیست

نهاد حقوقی شرکت چگونه است؟

شرکت یک نهاد است که وجود حقوقی جدا از صاحبان آن که جنبه حقیقی دارند است. صاحبان این شرکت به عنوان عضو یا سهامداران شناخته شده اند. وضعیت حقوقی خود به شرکت همان حقوق به عنوان یک فرد طبیعی است که بدان معنی است که یک شرکت می تواند بدهی متحمل می شوند، شکایت و شکایت کرد.

شرکت یک انجمن و یا مجموعه ای از افراد، اشخاص حقوقی ، و یا ترکیبی از هر دو هستند. اعضای شرکت به یک هدف مشترک ایمان دارند و متحد روی یک منظور و هدفی خاص تمرکز دارند. 

شرکت ها به شکل های مختلف مانند:

شرکت ها توسط مدیران و منشی و کارکنان شرکت اداره می شوند و به کارگیری دستگاه های مختلف.

صاحبان کسب و کارهای کوچک اغلب از یک نوع ساختار شرکت به نام یک شرکت اختصاصی است “Pty با مسئولیت محدود، استفاده می کنند. سهام این نوع از شرکت قابل فروش نیست و با مسئولیت محدود است.

شرکت های بزرگ که مشغول به فروش سهام به عموم هستند هنوز هم می تواند مسئولیت خود را محدود کنند.

 

چرا داشتن ثبت شرکت خوب است؟

مزایایی برای استفاده از یک ساختار شرکت برای ایجاد یک کسب و کار وجود دارد. داشتن شخصیت حقوقی و داشتن یک وضعیت محدود بدان معنی است که مسئولیت اعضا و یا سهامداران محدود است ولی به طور کلی همه برای بدهی های شرکت مسئول هستند.

اغلب یک شرکت برای محافظت از دارایی شخصی خود سازمان میدهند این مهم است که توجه داشته باشید در شرکت ها تنها برای مدیریت کردن مشتری ها ثبت میشنود و نظام مند کردن سیستم محصول و مشتری و حسابداری هزینه ها و نقدینگی برای برنامه ریزی کردن برای هدفی روشن که شرکت بر اساس آن تاسیس و ثبت میشود و به حمایت تمام اعضا لازم است.

شرکت چیست

0 پاسخ ها

نظر شما چیست؟

مایل به پیوستن به بحث هستید؟
هم اکنون شرکت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*