شعب و نمایندگی خارجی

شعب و نمایندگی خارجی
شعب و نمایندگی خارجی

ثبت شرکت هدف با تلاش بسیار سعی در ارئه بهترین خدمات در زمینه شعب و نمایندگی خارجی را دارد و تمام خدمات مربوط به شعب و نمایندگی خارجی را در اسرع وقت ارئه می نماید باشد تا شما عزیزان و مشتریان گرامی از خدمات موسسه حقوقی ثبت هدف نهایت رضایت را داشته باشید. حال به توضیحاتی شعب و نمایندگی خارجی میپردازیم.

به منظور تشکیل شعبه در ایران، شما باید موارد زیر به اداره ثبت شرکتها ، واقع در تهران ارسال نمایید. نسخه هایی از اصل باید به تایید قانونی توسط نزدیکترین کنسولگری ایران برسد:

۱-پر کردن فرم درخواست.
۲- “توجیه گزارش” توضیح فعالیت های پیش بینی و توجیه اهداف، نوع و دامنه فعالیت های شرکت، ارزیابی کارکنان ایرانی و غیر ایرانی، روش های مورد استفاده برای تامین مالی شرکت.
۳-A نسخه گواهی شده از “اساسنامه” شرکت مادر.
۴-A نسخه گواهی شده از مجوز استقرار با آخرین تغییرات آن شرکت مادر.
۵  آخرین گزارش های مالی شرکت مادر.
۶-یک نامه گواهی صادر شده توسط وزارت مربوطه، اداره، و یا سازمان دولتی نشان می دهد که توافق شده است با شرکت های خارجی به این نتیجه رسیدند که با هم کار میکنند و شرکت قصد فعالیت در ایران را دارد. (در صورت وجود)

به منظور تشکیل دفتر های نمایندگی در ایران، مدرک های زیر را همراه با ترجمه فارسی مورد نیاز است، نسخه هایی از اصل آن باید به تایید قانونی توسط نزدیکترین کنسولگری ایران برسد:

۱-نمایندگی قرارداد شرکت مادر

۲-در شخص حقیقی، مدارک شناسایی از متقاضی، در مورد اشخاص حقوقی،  مجوز ارتباط ایجاد و آخرین تغییرات
۳-ارائه اسناد نشان تجربه نسبی در زمینه در نظر گرفته شده از فعالیت
۴-اساسنامه، مجوز تاسیس و آخرین تغییرات شرکت مادر
۵-A گزارش توجیهی شرکت
۶-آخرین گزارش مالی شرکت مادر
۷-یک نامه گواهی صادر شده توسط وزارت، ریاست، یا سازمان دولتی مربوطه نشان می دهد که توافق شده است با شرکت های خارجی به این نتیجه رسیدند که با هم کار میکنند و حق فعالیت در ایران را شرکت مادر دارا می باشد (در صورت وجود)

 

تفاوت بین یک سازمان، نماینده و شاخه ای از یک شرکت خارجی در ایران چه می باشد؟

یک شرکت خارجی شناخته شده و پذیرفته به عنوان یک شرکت قانونی در کشور از ثبت نام، مجاز به شعبه خود و یا دفتر نمایندگی در ایران برای فعالیت های ذکر شده در زیر می باشد:
خدمات پس از فروش برای کالاها و خدمات عرضه شده در ایران توسط شرکت های خارجی است.
آثار اجرایی قراردادهایی بین شرکت های ایرانی و خارجی را امضا کردند.
نقد و بررسی و آماده سازی زمینه  برای سرمایه گذاری توسط شرکت های خارجی در ایران .
همکاری با شرکت های فنی و مهندسی در ایران، برای کار در یک کشور سوم .
توسعه صادرات غیر نفتی ایران .
خدمات فنی و مهندسی و انتقال تکنولوژی و دانش فنی به ایران و در پی آن اشتغال زایی می باشد.
فعالیت های تایید شده قانونی توسط دولت ایران ، در عرصه حمل و نقل، بیمه، بازرسی های کالاهای، بانکداری، بازاریابی و غیره.
مقاله تنها تایید شده توسط شورای وزیران در ۳۱ مارس ۱۹۹۹
در مورد دفتر شرکت باید درگیر در انجام کارهای انجام شده توسط دفتر مرکزی این شرکت، از جمله اجرای کار تحت قرارداد منعقده و بین دفتر مرکزی این شرکت در خارج از ممنوعیت و یک مشتری در ممنوعیت تبدیل، دفتر ثبت باید به عنوان یک شعبه شناخته شده است.
در مواردی که دفتر باید دفتر مرکزی آن قبل از مشتریان خود نماینده و به فروش می رساند محصولات دفتر مرکزی آن در ایران و یا انجام خدمات پس از فروش و مذاکره شرایط قرارداد به و بین شرکت و مشتریان خود در ایران این نتیجه رسیدند، نتیجه توافق با آن دسته از مشتریان، و غیره، دفتر باید به عنوان یک دفتر نمایندگی شناخته شده است. در مواردی که دفتر یک شرکت باید تنها در انجام فعالیت های تحقیقات بازار به نمایندگی از دفتر مرکزی آن درگیر و باید فرصت های تجاری در دسترس است به شرکت به دفتر مرکزی خود را در جهت گزارش می دهند که طرح های مربوطه (پروفرما فاکتورها) باید ساخته شود به طور مستقیم توسط دفتر مرکزی به مشتریان در ایران و در نتیجه دفتر نباید در یک موقعیت برای تولید هر درآمد خود در ایران و هزینه های آن باشد باید توسط انتقال وجوه توسط دفتر مرکزی آن از خارج از ایران، دفتر باید پوشش داده شود به نام یک دفتر ارتباطی.
با توجه به تبصره سه، ماده ۱۰۷ از قانون مستقیم مالیات ایران را که در سال ۲۰۰۲ اصلاح شده است، شاخه ها و دفاتر نمایندگی شرکت های خارجی و بانک هایی که در ایران ارائه فعالیت های بازاریابی و جمع آوری اطلاعات اقتصادی و اطلاعات در ایران برای استفاده از دفاتر مرکزی خود، بدون داشتن حق ورود به هر معامله در ایران و دریافت پول از دفاتر مرکزی خود را برای دیدار هزینه های خود را و نیازهای مالی، نباید در قبال مالیات بر درآمد در ایران است.
مدیریت امور آژانس های در ممنوعیت مطابق با اجرایی توسط قوانین از قانون ثبت نام اجازه ها و پروانه شعب و دفاتر نمایندگی شرکت های خارجی ثبت نام باید توسط یک یا طبیعی تر افراد مستقر در ایران انجام شده است. وظایف و مسئولیت های شاخه ای از شرکت های خارجی به شرح زیر است:
سیم پیچ و انحلال دفتر شعبه در صورت لغو مجوز اعطا شده به شرکت های خارجی به کار در ایران است.
ارائه گزارش سالیانه در مورد فعالیت های دفتر مرکزی شامل اظهارات مالی توسط حسابرسان مستقل در کشور مبدا از شرکت حسابرسی، به مرجع مربوطه در ایران است.
ارائه گزارش فعالیت شعبه یا دفتر نمایندگی در ایران همراه با اظهارات مالی حسابرسی شده در چهار (۴) ماه پس از انقضای سال مالی، به مرجع مربوطه در ایران است.
مدیریت و اداره امور شعبه و یا دفتر نمایندگی توسط یک یا چند شخص حقیقی (بازدید کنندگان) مستقر در ایران انجام شود. 

ثبت شعب و نمایندگی خارجی در موسسه حقوقی ثبت هدف.

Summary
User Rating
4.5 based on 8 votes
Service Type
اخذ شعب و نمایندگی خارجی
Provider Name
ثبت
Area
Tehran,Iran
Description
اخذ شعب و نمایندگی خارجی و ثبت شعبه و نمایندگی خارجی
URL
0 پاسخ ها

نظر شما چیست؟

مایل به پیوستن به بحث هستید؟
هم اکنون شرکت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*