تماس با ما

مزایای ثبت شرکت

مزایای ثبت شرکت

ثبت یک شرکت جه مزایایی می تواند برا صاحبان آن شرکت داشته باشد

مزایای ثبت شرکت :

سوالی که به صورت کلی در فکر افرادی که تمایل به ثبت شرکت هستند مطرح می گردد . این می باشد که اصلا چه نیازی به ثبت شرکت می باشد ؟ چه محدودیت هایی می تواند ثبت یک شرکت  ایجاد نماید چیست ؟ فواید ثبت شرکت چیست ؟   هزینه و مقدار زمان مورد نیاز برای ثبت شرکت چقدر می باشد ؟ از مزایای بیمه تامین اجتماعی برای اعضای یک شرکت ؟ پرداخت مالیات شرکت  چگونه است ؟ آیا می دانید دفاتر شرکت را کجا و چگونه باید تهیه نماید و کامل نمایید ؟ ثبت شرکت چه محاسنی دارد؟  مشکلات و موانعی که برای ثبت شرکت وجود دارد چیست ؟ آیا . . . چرا . . . چگونه . . . با ما همراه  باشید!

 
 1.  کلیات مزایای ثبت شرکت  :
  نخستین و مهم ترین مزیت ثبت شرکت این می باشد که کار شما به صورت کاملا قانونی و رسمی تایید شده است و با حمایت های دولتی و وجود سابقه شرکتی و حقوقی ، در آینده مشکلات کمتری برای شما ایجاد می شود . در نتیجه این آسایش خیال ، برای شما بستر بهتری را برای سرمایه گذاری ایجاد می کند  و سرویس های خود را با کیفیت بهتر و پشتیبانی قوی تری ارائه می نمایید .
 2. مسئولیت مشترک تمامی اعضای شرکت و جلب اطمینان اشخاصی که با شما همکاری می نمایند.
  مسئولیت مالی و حقوقی تمامی فعالیت هایی که توسط شخص حقیقی انجام می گرددد به عهده خود شخص می باشد، در صورتی که در شرکت ثبت شده تمامی اعضای هیأت مدیره و شرکا درباره همه اعمال شرکت در مقابل اشخاص ثالث مسئول هستند و باید از طریق قانون پاسخ گو باشند پس همه مسئولیت ها به عهده یک نفر نمی باشد که این موضوع به نفع همه اعضای شرکت می باشد و از طرفی اشخاص طرف معامله شرکت نیز هست و موجب اعتماد بیشتر اشخاص و شرکت ها جهت تعامل با شرکت می گردد.
 3. حمایت قانون از حقوق کلیه اعضای شرکت و طرفین قرار داد شرکت.
 4. ثبت شرکت به شما این اعتبار و قدرت را می دهد که  در مناقصات و مزایدات جاری مملکت شرکت نماید.
 5. اخذ و اعطاء نمایندگی رسمی
  تمامی اشخاص نیازمند دریافت نمایندگی از شرکت های بزرگ و معتبر خارجی و داخلی و فعالیت با عنوان نمایندگی این برنده ها هستند. 
 6. وضوح در اطلاع رسانی به مشتریان و اشخاص ثالث و جلب اعتماد آن افراد
 7. دریافت جواز ها، امتیازات و اعتبارات از سازمان‌ها و نهادها و امتیاز اخذ وام های بانکی

پس از ثبت شرکت شما نیازمند ترسیم مدل کسب و کار خود هستنید تا بتوانید در سریع ترین زمان به سود دهی برسید:

ثبت شرکت و ترسیم مدل کسب و کار خود :

مدل کسب و کار موردی می باشد که شما نیازمند ترسیم آن هستید تا بتوانید کسب و کار خود را به درستی بنا نمایید. هر زمان از هرکسی که مدل کسب و کار خود راترسیم می نماید بپرسید این مدل برای چه می باشد به شما یک پاسخ را می دهد این مدل برای کسب درآمد می باشد.