مزایای منطقه آزاد کیش جهت ثبت شرکت در کیش

مزایای منطقه آزاد کیش جهت ثبت شرکت در کیش

مزایای منطقه آزاد کیش جهت ثبت شرکت در کیش

مزایای منطقه آزاد کیش جهت ثبت شرکت در کیش

مزایای منطقه آزاد کیش جهت ثبت شرکت در کیش و بهره بردن از معافیت های مالیاتی

کیش، گوهر خلیج فارسی

جزیره کیش دارای یک وضعیت منحصر به فرد در منطقه استراتژیک پارسی خلیج فارس در میان ده ها جزیره بزرگ و کوچک است. این جزیره بسیار زیبا و جذاب است که در آن به عنوان مروارید خلیج پارس از زمان های قدیم شناخته شده است. سواحل آرام آن با ماسه های مرجانی، آبی زلال و نمکی که تماما انرژی های منفی بدنتان را با تنها یک بار شنا کردن در آبش برطرف میسازد و آرامشی بارو نکردنی در احتیارتان قرار میدهد، در نور آفتاب درخشش  نور خورشید ساحل را پوششمیدهد و سواحل زیبایی برای تعطیلات شما رقم خواهند خورد.

آب های ساحلی روشن به مسافران و گردشگران اجازه می دهد تا برای مشاهده چند متر زیرعمق دریا و تماشای حرکتهای زیبای ماهی ها تلاشی لازم نباشد. گیاهان متنوع و درختان بومی، همچنین آب و هوای دلپذیر هفت ماه از سال خاطره خوش و برجسته ای را در ذهنتان ایجاد خواهد کرد که از جمله ویژگی های جزایر ایران میباشند.

این جزیره در طول تاریخ بسیاری از گردشگران، مسافران و نویسندگان را جلب کرده است. در مدح این جزیره افراد شاخصی از جمله Niarkhous,فرمانده نیروی دریایی یونان که در ۲۲۵ سال قبل از میلاد به کیش سفر کرده و درمورد طبیعطش نوشته و مارکو پولو، ابن بطوطه و حمدالله مستوفی، و همچنین خانم فاطمه آل علی،نویسنده کویتی معاصر که در فوریه ۲۰۰۲ به کیش، این جزیره که به “گوهر در تاج پادشاه” سفر کرده است و تجربه متفاوت داشته اند.

جغرافیا

کیش  بین ۵۳ درجه و ۵۳ دقیقه، تا ۵۴ درجه و ۴ دقیقه از طول شرقی از نصف النهار گرینویچ و ۲۶ درجه و ۲۹ دقیقه و ۲۶ درجه و ۳۵ دقیقه عرض شمالی از است.

با مساحت ۹۰ کیلومتر مربع، جزیره ای است با ۱۸ کیلومتر در خط ساحلی جنوبی جمهوری اسلامی ایران واقع شده است. این جزیره بیضی شکل زیبا ۱۵ کیلومتر طول و در هفت کیلومتر گسترده است.

نقشه زیر فاصله بین کیش و تعدادی از جزایر، بنادر، شهرستانها و نزدیک ترین کشور را نشان می دهد:

فاصله از کیش به تهران ۱۰۵۲ کیلومتر از هوایی و است. فاصله کیش از أصفهان یکی از مهمترین مراکز توریستی و تاریخی که هر سال هزاران نفر از شهرستان از بازدید کنندگان بین المللی می آیند در حدود ۱۲۰۰ کیلومتری است.

نقشه برداری 

کیش یک جزیره تقریبا مسطح با ارتفاع متوسط ​​ ۲۲ متر از سطح دریا، بالاترین منطقه از جزیره (در شرق) ۴۵ متر ارتفاع از سطح دریا است 

اقلیم

کیش دارای آب و هوای گرم و مرطوب با دمای متوسط ​​۳۰ درجه سانتیگراد است.

آب و هوا معتدل و دلپذیر در پاییز، زمستان و دو ماه پس از فصل بهار است.

آب و هوا کیش

رطوبت

در اکثر ماه های سال رطوبت بالا است. فصل مرطوب در اواسط آوریل آغاز می شود و به مدت نه ماه ادامه دارد.

باران 

میانگین بارش در جزیره کیش سالانه ۱۷۰ میلی متر، ۸۲ درصد از آن در فصل زمستان ، ۱۰٪ در پاییز و بقیه در بهار و تابستان است. بارش باران در قالب نم نم باران قوی در بهار و تابستان، و در قطره مستمر کوچک در فصل زمستان پایین میریزد.

مردم

بر اساس سرشماری انجام شده در سال ۲۰۰۱، کیش دارای جمعیت ۱۶۵۰۱ شامل ۴۴۵۴ خانوار است. افزایش جمعیت ناشی از مهاجرت ایرانیان از تمام نقاط کشور،به کار و یا سرمایه گذاری در کیش است که این فرصت های شغلی قابل توجهی را ایجاد کرده است و مهاجران بیشتری را به این جزیره تشویق کرده است.

با توجه به برنامه های پیش بینی شده برای طرح توسعه جامع کیش، از نظر زیر ساخت های شهری، امکانات عمومی و منابع محلی، این جزیره قادر به ارائه خدماتبرای جمعیت حدود ۲۰۰۰۰۰ خواهد بود.

مزایای منطقه آزاد کیش جهت ثبت شرکت در کیش

مزایای منطقه آزاد کیش جهت ثبت شرکت در کیش

مزایای منطقه آزاد کیش جهت ثبت شرکت در کیش

0 پاسخ ها

نظر شما چیست؟

مایل به پیوستن به بحث هستید؟
هم اکنون شرکت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*