مواردی که باید قبل ثبت شرکت بدانید

مواردی که باید قبل ثبت شرکت بدانید

مواردی که باید قبل ثبت شرکت بدانید

مواردی که باید قبل ثبت شرکت بدانید

مواردی که باید قبل ثبت شرکت بدانید تا ثبت شرکت خوبی را تجربه نمایید:

قبل از اینکه شروع به ثبت یک شرکت بکنید نیاز به تصمیم گیری دارید که آیا ساختار شرکت بهترین تناسب را با نیازهای کسب و کار دارد؟ موسسه حقوقی ثبت شرکت هدف به شما تضمین میکند از هنگام تصمیم گیری تا مشاوره حرفه ای در مورد ثبت شرکت همراهتان باشد. پس با ما همراه باشید:

برای انتخاب نام شرکت شما

تصمیم بگیرید که چگونه شرکت خود را اداره خواهید کرد

درک تعهدات قانونی خود به عنوان یک دارنده دفتر

 و…

نام شرکت شما باید وضعیت حقوقی خود را نشان دهد (به عنوان مثال عبارتند از “اختصاصی”  اگر نام یک شرکت اختصاصی است  این در حال حاضر نمی تواند یک نام شرکت یا کسب و کار ثبت نام شود و باید کلمات یا عبارات خاصی را شامل شود. شما همچنین ممکن است نیاز به چک کردن نام پیشنهادی داشته باشید.

فقط ثبت نام یک کسب و کار، همان ثبت شرکت نیست. این کار یک نهاد مجزا قانونی ایجاد میکند و یا دسترسی به امتیازات خاصی میدهد که متصل به شرکت است – به عنوان مثال، نرخ مالیات شرکت ها و…. .

برای اطلاعات بیشتر درباره نحوه یافتن یک نام برای کسب و کار نگاه کنید به ثبت نام کسب و کار.

چگونه شرکت خود را اداره خواهید کرد

زمانی تصمیم گیری چگونه این شرکت در داخل اداره خواهد شد که آیا اداره آن را تحت قواعد، قانون اساسی خود و یا ترکیبی از هر دو به کار گیرند. در مورد تعویض قوانین، قوانین اساسی برای مدیریت داخلی یک شرکت قانون موجود شرکت است منظور شرکت است و نه قانون خارجی، شرکت قانون اساسی نوشته شده خود را دارد.

 مقامات

اگر شما یک کارگردان و یا دبیر یک شرکت هستید، شما باید تعهدات قانونی خود را به عنوان یک “مقام شاغل درک کنید، این مقامات که در نهایت مسئول تضمین شرکت مطابق با قانون است.

قبل از ثبت نام یک شرکت، شما همچنین باید رضایت کتبی از افرادی که همه موارد قانونی را قبول دارند داشته باشید. (هر شرکت باید حداقل یک عضو داشته باشد) عضو شما باید به عنوان بخشی از سوابق شرکت یک بار ثبت نام را کرده باشد.

شرکت اختصاصی باید حداقل دو سهامدار داشته باشد.

 

یک شرکت باید نام خود را برجسته در هر محل که در آن کسب و کار است حضور به عمل آورد که به عموم مردم و بر روی کتاب های تبلیغاتی خود را فعال نشان دهد.

مواردی که باید قبل ثبت شرکت بدانید

0 پاسخ ها

نظر شما چیست؟

مایل به پیوستن به بحث هستید؟
هم اکنون شرکت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*