چگونه برای شرکت نوپای خود سرمایه گذار جذب کنیم

چگونه برای شرکت نوپای خود سرمایه گذار جذب کنیم

بسیاری از بنیانگذاران که برای سرمایه گذاران جستجو به دنبال کسی که می تواند بیش از سرمایه گذاری انجام دهد. آنها می خواهند کسی که می تواند توصیه و شاید حتی هر ماه انجام این کار برای این تیم است. برای مثال، اگر شما در حال ایجاد یک راه اندازی مربوط به رسانه های اجتماعی، شما ممکن است به طور کلی برای مردمی که در سرمایه گذاری کرده اند و یا کار با شرکت های بازاریابی به دنبال شود.

اولین چیزی که شما نیاز به انجام تحقیقات و رسیدن به سرمایه گذاران که شما آنها را محدود کردن خود است. از آن نسبتا آسان برای پیدا کردن که در آن فرد قبل از به عنوان منافع شخصی خود سرمایه گذاری، و همچنین. شما همچنین می توانید به سرعت کشف پس زمینه آموزشی و حرفه ای خود را از طریق منابع مانند AngelList، که می تواند خواستگاری طلا برای شما. در اینجا برخی از سریع ترین راه ها برای بدست آوردن توجه و شروع یک رابطه به سمت راست می باشد.

۱٫ ترکیب سادگی با اختلال

بهترین ایده ها اغلب ساده ترین است، بنابراین مطمئن شوید که هر دو محصولات و خدمات خود را به عنوان زمین خود را کوتاه و شیرین هستند. محصول خود را باید از دوره های نوآورانه نیز هست. حال توسعه از جمله ارائه تنها نیمی از نبرد است. شما همچنین نیاز به آن را نشان دهد به درستی. آیا بیش از حد فنی نیست، آیا در اصطلاحات مخصوص یک صنف بستگی ندارد، و دولت زمین خود را بدون مهربان است. “به یاد داشته باشید که اگر شما در حال ملاقات با یک سرمایه گذار با تجربه در فضای خود را، آنها باید قادر به درک گزاره کسب و کار خود را به خوبی در حال حاضر می شود، می گوید:” مدیر عامل شرکت راه اندازی اسکات کوهن. “شما نیز نمی خواهید به بیش از حد دور در مورد شرکت قبل از آنها در امضا کنم.”

۲٫ داستان بگویید

سرمایه گذاران شنیدن رزین، آیا آنها آن را دوست دارم یا نه، در روز و روز است. داستان سرایی، با این حال، یک موضوع مشترک پیدا شده است در اغلب فرهنگ های روی زمین است و به طور طبیعی باعث می شود مردم می خواهند به گوش دادن. من پیدا کرده اند که داستان در واقع رزین آسان تر می کند برای من از طریق نشسته، چرا که من در تلاش به شکل از چگونه محصول کار است. من به سادگی با بهره گیری از یک داستان است. اگر شما می خواهید به زخم زبان زدن به نفع سرمایه گذاران، شما می توانید یک داستان بگویید، اما اجازه ندهید که آن را بیش از حد پیچیده و دشوار. داستان همچنین می توانید تا شما را دوست داشتنی، که البته باید کمک کند.

۳٫ مخلوط را در انسان دوستی

بسیاری از سرمایه گذاران کارآفرینان خود، و واقعیت این است که کارآفرینان بیشتر در معرض ابتلا به موسسه خیریه از هر جمعیتی دیگر می باشد. به علاوه، مردم به سادگی بیشتر علاقه مند به شرکت هایی که در خدمت یک مشترک (حتی اگر آنها همچنین فروش، می گویند، برس های موی) می باشد. “اول از همه این احساس خوبی به خیریه، اما در مرحله دوم، اجازه دهید صادقانه بودن خیریه باعث می شود شما نگاه خوب است، می گوید:” کوهن. پیش نویس طرح کسب و کار خود را با یک زاویه خیریه از یک روز و مطمئن شوید که به آن عمل کند در طول زمین خود را. این هم می تواند به شما با دقت اشاره کردن سرمایه گذاران که دیدگاه های خیریه همان را به اشتراک بگذارید کمک کند.

۴٫ اعتماد به نفس از طریق تمرین

باز هم، این درمان مانند شما در تاریخ هستند، و یا تلاش برای متقاعد کردن کسی را به بیرون رفتن با شما. آیا بیش از حد تهاجمی یا بیش از حد دور. هیچ کس نمی خواهد کسی که بیش از حد از جان گذشته و یا خیلی بی علاقه است. بر هم زدن تعادل. اگر شما به نظر نمی رسد که علاقه مند به آنچه یک سرمایه گذار را ارائه کرده است، چرا که آنها می خواهند به شما پول؟ پیدا کردن این تعادل طول می کشد عمل البته، پس در صورت امکان، به رزین زودتر خود را به حامیان کمتر برجسته که سرمایه گذاری بسیار مهم است. سعی کنید به کار راه خود را به آرامی به محترم تر، سرمایه گذاران قدرتمند تا شما هم به بهبود و اشتباه با زمین خود را داشته باشند.

کجا می توانم این سرمایه گذاران به شما در پیدا به هر حال؟

عجیب، آن را راحت تر از همیشه این روزها، و در عین حال سخت تر در همان زمان. بسیاری از سرمایه گذاران فرشته به شما خود را پیدا کنید. برخی به طور جدی به دنبال و رسیدن خواهد شد. شما نمی توانید در آن هر چند تکیه می کنند. سر و صدا بیش از حد وجود دارد.

شما باید برای ایجاد یک نام تجاری آنلاین و شروع به کار روابط عمومی حتی قبل از راه اندازی خود را به طور رسمی راه اندازی شد. چک کردن سایت های تأمین مالی جمعی به دلیل سرمایه گذاران بزرگ گاهی اوقات در پنهان کردن آنها. تکیه بر شبکه خود را برای ارجاع امکان پذیر است. همچنین، برای رشد و شتاب دهنده که مسابقات زمین سرمایه گذار است. آماده به انجام تمام این خود دشوار را. همان که برای تکمیل زمین خود را. تمرین کامل می کند، یا حداقل به اندازه کافی خوب برای کمک به شما سرمایه گذاران شما به دنبال پیدا کردن.

چگونه برای شرکت نوپای خود سرمایه گذار جذب کنیم

چگونه برای شرکت نوپای خود سرمایه گذار جذب کنیم

چگونه برای شرکت نوپای خود سرمایه گذار جذب کنیم