چگونه شرکت خود را از ضرر نجات دهیم

چگونه شرکت خود را از ضرر نجات دهیم

چگونه شرکت خود را از ضرر نجات دهیم

چگونه شرکت خود را از ضرر نجات دهیم

 

کاهش هزینه های غیر ضروری و آزاد کردن پول نقد

شناسایی هزینه های اضافی، بخش هایی از کسب و کار است که در وهله اول تاسیس شرکت و در ادامه همواره مورد توجه است. ” اگر مشتریان در زمان پرداخت دردسر دارند و راحت نمیتوانند پرداخت داشته باشند وهزینه های شرکت بیش از حد بالا هستند، در نظر مدیران تلاش کل مجموعه برای فرار از هزینه های غیر لازم مانند فضای اداری و یا سیستم های تلفن پرهزینه ضروری است. راه دیگر فروش تجهیزات استفاده نشده و یا نقدی کردن فروش در قبال چک های چند ماهه است.

درباره بودجه

اگر بدهی های تان تمامی ندارد، پس احتمالا به این معنی بودجه فعلی این شرکت واقعا در بحران قرار دارد. ایجاد یک بودجه بر اساس وضعیت مالی جاری کسب و کار اجباریست و از درآمد کسب و کار خود اطمینان حاصل کنید که بیش از توان خود هزینه نداشته باشید. هزینه هایی همچون هزینه های ثابت ماهانه خود را مانند اجاره و ابزار و صورت حساب. سپس، تخصیص بخشی از بودجه برای هزینه های متغیر، مانند: تولید مصالح. جولی وُلِش، یک برنامه ریز مالی و حسابدار در کانزاس سیتی مو، اضافه می کند که صاحبان کسب و کار باید بسیار از آنچه به پرداخت بدهی های خود را مال باید اختصاص دهند آنها را مدیریت کنند. اگر شما بدهی کارت اعتباری، به عنوان مثال، مطمئن شوید که شما بیش از حد از اعتبار خود برای پرداخت بدهی ها استفاده نکنید در غیر این صورت، او می گوید، بدهی های خود را طبق برنامه معین حفظ و آن را سالیانه به پرداخت کنید. یک راه ارزان برای کمک به پیشگیری از بودجه و هزینه ها استفاده از نرم افزار های حسابداری مانند  Microsoft accounting است که به صورت زنده برنامه های مالی خود را میتوانید مدیریت کنید،سیستم مدیریت انبار، فروش و مشتری حتی مبتنی بر وب، داشته باشید.

اولویت بندی پرداخت بدهی

برای مقابله با بالاترین نرخ بهره های مالی بدهی در کسب و کار جری سیلبرمن مدیر اجرایی شرکت بِرگر نیوجرسی در این باره کسب و کار کوچک توصیه میکند تجدید ساختار بدهی  احتمال زیاد به این معنی خواهد بود که تمرکز انرژی خود را کمتر در پرداخت از کارت های اعتباری تلف کنید. با این حال، اگر کسب و کار شما بدهی تضمین شده و تکرار پذیر دارد به این معنی  که اگر مثلا طلبکار همان تامین کننده بخشی از کار شما است شما به طور پیش فرض کار در مقابل بدهی را پیشنهاد دهید و مطمئن شوید که پرداخت این بدهی به اینگونه به یک اولویت به عنوان بدهی خوب، تبدیل شده اینگونه هر دو طرف به موقع کار خود را تحویل میدهند.

صحبت با طلبکاران

با توجه به وضعیت مالی که شما در آن هستید و مشکلات کسب و کار یک طرح که سپس، بپرسید که آیا آنها مشکلات که ممکن است از راه گفت وگو شرایط پرداخت بهتر است. اگر طلبکار کند ارائه نمی دهد، درخواست یک برنامه کاهش پرداخت و یا یک مقدار حل و فصل می یابد. آن را روشن – بدون اینکه خواستار – که “کمتر آنها حاضر به پذیرش و یا بیشتر آنها حاضر به منظور کاهش بدهی خود را، سریع تر شما به آنها پرداخت،” او می گوید. فقط مطمئن شوید که شما می توانید پایان خود را از معامله انجام شود. بدترین چیز مالک کسب و کار می تواند انجام است راه اندازی یک طرح بازپرداخت با بستانکار و به طور پیش فرض، او می گوید.

تحکیم وام های خود

 تحکیم وام خود را به یک پرداخت برنامه ریزی شده که اجازه می دهد به شرایط پرداخت بهتر است کاهش هزینه های ماهانه بدون آسیب رساندن به اعتبار را،  گوید است. سناریوی بهترین حالت است تحکیم وام های چند در کوتاه مدت را در یک بسته طولانی مدت است.

دنبال مشاوره

مذاکره با طلبکاران می تواند از یک تجربه دلخراش درست و سودمند اداره شود اگر طلبکاران مایل به همکاری با شما هستند، از یک سازمان مشاوره های اعتباری کمک بگیرید در حالی که این سازمان های غیر انتفاعی به طور معمول برای مدیریت قرضه تنها به مصرف کنندگان کمک ارائه میکند ، برخی بر اساس تلفیقی از  خدمات مشاوره مرکز مشاوره اعتباری با کسب و کار کوچک نیز  کار میکنند. اما مسائل بدهی کسب و کار پیچیده تر است. همیشه توصیه مشاوره و یک وکیل به دنبال آن عدم ورشکستگی شرکت را جدی بگیرید.

از دیگر گزینه ها این است برای تماس با یک شرکت مدیریت حرفه ای قرضه به طور مجزا مشورت کنید. این شرکت می تواند با کمک گرفتن و مذاکره و ایجاد شرایط پرداخت بهتر با طلبکاران گفتگو کند و فقط باید محتاط عمل کرد زیرا مقدار زیادی از کلاهبرداران وجود دارند که اسناد تقلبی وارد و استفاده میکنند.

نویسنده (حامد اشرفی)

0 پاسخ ها

نظر شما چیست؟

مایل به پیوستن به بحث هستید؟
هم اکنون شرکت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*