چگونه علامت تجاری خود را به برند تبدیل کنید

چگونه علامت تجاری خود را به برند تبدیل کنید

چگونه علامت تجاری خود را به برند تبدیل کنید

به دست آوردن یک علامت تجاری اگر شما قصد انجام کسب و کار در سراسر مرزهای دولت یا ملی است. یک علامت تجاری جلوگیری دیگران از تجاوز به هویت کسب و کار خود را با استفاده از یک نام مشابه، آرم، و یا دیگر شناسایی ویژگی های نام تجاری خود را.

در آینده با یک نام است که تجدید نظر به مصرف کنندگان و به دست آوردن تشویق کرد از وکیل علامت تجاری خود را یک فرایند به چالش کشیدن، خسته کننده، و حتی دردناک است. بخشی از معضل است که مصرف کنندگان به طور کلی ترجیح نام متشکل از کلمات آشنا که ایجاد اتصال سریع و درک، در حالی که وکلای ترجیح می دهند نام غیر معمول و ابداع – دورتر از هر کلمه همیشه قبل از شنیده می شود، بهتر است.

دنبال این نام توسعه و روند trademarking خرید مورد استفاده که منجر متخصصان توسعه نام تجاری:

تاسیس هدف استراتژیک خود را بر اساس موقعیت نام تجاری مورد نظر خود را و شخصیت.

توسعه در هر نقطه از ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ نام بالقوه است.

۵۰ نام انتخاب های خود را انتخاب کنید.

ارسال لیست خود را به یک وکیل متخصص در نامگذاری و trademarking خرید.

وکیل یک جستجو علامت تجاری اولیه در عرصه کسب و کار خود و در زمینه های مرتبط با کسب و کار انجام برای تعیین اینکه آیا استفاده از نام ممکن است شما به دادخواهی آسیب پذیر را از دیگر دارندگان برند حال حاضر و یا در آینده است. در بیشتر موارد، در زمان حفاری بیش از این، تنها دو یا سه از ۵۰ مطالب نام خود را به پایان بر روی یک “فرصت خوب را از تصویب” لیست. قیمت برای انجام غربالگری اولیه برای هر نام معمولا حدود ۲۵ $ تا ۳۰ $ اجرا می شود.

وکیل قرار می دهد نام هایی که آن را گذشته غربالگری اولیه از طریق جستجوی دسترس بودن جامع.

این مرحله به طور کلی در اطراف ۳۰۰۰ دلار به $ ۴،۰۰۰ در هر نام اجرا می شود و در نتیجه در یک تجزیه و تحلیل ریسک دقیق. اگر نام بالا به انتخاب شما روشن استفاده کنید و بدون خطر یک کت و شلوار نقض از صاحب علامت تجاری دیگر تلقی شده است، اجازه وکیل خود را به اجرا – راه رفتن – به ثبت آن به عنوان خود را. اگر استفاده از آن همراه با برخی از علامت سوال نقض قوانین، کار با وکیل خود (و در راحتی از تحمل خطر خود را) برای تعیین اینکه آیا یا نه برای ادامه به اتخاذ نام با یا بدون علامت تجاری.

چگونه علامت تجاری خود را به برند تبدیل کنید 

0 پاسخ ها

نظر شما چیست؟

مایل به پیوستن به بحث هستید؟
هم اکنون شرکت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*