سال ها تجربه ی مفید

ثبت هدف با هدف ارائه خدمات تخصصی به صورت حرفه ای به کلیه موکلین توسط جمعی از متخصصان و وکلای برجسته پایه یک دادگستری در این امور راه اندازی گردید و همواره مشتری مداری و بکار گیری روش های نوآورانه و خلاقانه را در خط مشی های خود بصورت برجسته سرلوحه قرار داده است. این مجموعه ، با ۱۰ سال سابقه فعالیت حرفه ای و با مدیریت مهندس حسین بحرینی، آمادگی جهت ارائه مشاوره در زمینه های ثبت و تغییرات شرکت، تنظیم قراردادهای حقوقی، ثبت صورت جلسات شرکت ها، ثبت علائم و نامهای تجاری را دارد.

در دنیای پویا و حرفه ای امروزه، زمان یکی از گرانبهاترین منابع هر شرکت و سازمانی است و گروه ثبت هدف با علم به این واقعیت، تمام تلاش خود را در جهت پیشبرد اهداف شما مشتریان و کاربران گرامی بکار گرفته و خود را متعهد به ارائه بهترین خدمات و ارائه سرویس ها با حداکثر کیفیت و سرعت می داند تا پاسخگوی اعتماد شما باشد. در این پایگاه اینترنتی سعی بر آن بوده است که از تجربیات کلیه کاربران، وکلا، صاحبنظران و سایر افراد برجسته حقیقی و حقوقی استفاده شده و در حد توان، اطلاعات مناسبی جهت استفاده قرار داده شود.

سامانه تخصصی موسسه حقوقی ثبت شرکت هدف با بهره گیری از کارشناسان متخصص و مجرب در زمینه ثبت شرکت ، ثبت برند ، ثبت تغییرات و تصمیمات شرکت ، نقل و انتقال سهام شرکت های سهامی خاص و نقل و انتقال سهم الشرکه در شرکت های با مسئولیت محدود ، انحلال، ثبت نام و برند تجاری، افزایش و کاهش سرمایه و کلیه امور مربوط به شرکت ها را در زمینه ثبت، آمادگی کامل خود را برای خدمت رسانی به هم میهنان گرامی خود با افتخار اعلام مینماید. 
شماره تماس شرکت  ۰۲۱۸۸۸۸۸۶۳۵
 تماس مستقیم با مدیریت ۰۹۱۲۲۸۰۴۳۴۹ 
هدف جزو بزرگترین مجموعه های ارائه کننده خدمات ثبت شرکت در ایران و انگلستان می باشد که خط و مشی خود را بر ارائه خدمات ثبتی با سریعترین زمان ممکن قرار داده و کسب رضایت مشتریان را در اولویت فعالیت های خود قرار داده است.
هدف ما جلب رضایت شما موکل گرامی است.

معرفی اعضای تیم ما

 قائم مقام مدیرعامل

قائم مقام مدیرعامل کارشناسان ارشد ثبت برند ، کارشناس منطقه آزاد

ایمیل info@sabthadaf.com

تلفن ۰۹۱۲۰۵۸۲۱۰۱ - ۰۹۱۲۵۸۳۳۹۲۸

 خانم سام

خانم سام مشاور ثبتی

ایمیل info@sabthadaf.com

تلفن ۰۹۱۲۸۹۱۹۷۶۴

 خانم آریا

خانم آریا مشاور ثبتی

ایمیل info@sabthadaf.com

تلفن ۰۹۱۲۸۹۱۹۷۶۱

 خانم یگانه

خانم یگانه مشاور ثبتی

ایمیل info@sabthadaf.com

تلفن ۰۹۱۲۸۶۹۸۹۳۳

 خانم احمدی

خانم احمدی مشاور ثبتی

ایمیل info@sabthadaf.com

تلفن ۰۹۱۲۸۱۳۱۲۵۰

 خانم افتخار

خانم افتخار مشاور ثبتی

ایمیل info@sabthadaf.com

تلفن ۰۹۱۲۸۹۱۹۷۶۵

 خانم صبور

خانم صبور مشاور ثبتی

ایمیل info@sabthadaf.com

تلفن ۰۹۱۲۸۹۱۹۷۶۳

 خانم متین

خانم متین مشاور ثبتی

ایمیل info@sabthadaf.com

تلفن ۰۹۱۲۸۹۱۹۷۶۲