شنبه تا چهار شنبه از ساعت 9 صبح لغایت 5 بعد از ظهر
 • با ما تماس بگیرید

  021 - 88888 635

 • آدرس

  تهران، م ونک، خ عطار، خ نیروی انتظامی، بن بست کاوه، پ 1، واحد 10

 ثبت دامین و ساخت سایت

ثبت دامین و ساخت سایت

ثبت دامین و ساخت سایت

اولین گام برای حضور در اینترنت ثبت یک نام در اینترنت است.

این امکان برای مدت یک سال تا ده سال وجود دارد.

این نام منحصر به فرد ، که به عنوان هویت مجازی (اینترنتی) شخص یا شرکت تلقی میگردد در بانک اطلاعاتی سازمان جهانی اینترنیک ثبت می گردد و حق مالکیت، تمدید، تغییر مشخصات و انتقال آن متعلق به دارنده آن خواهد بود. نام سایت اینترنتی نه تنها آدرس تجارت شما در دنیای الکترونیکی است بلکه هویت مجازی شما در دنیای اینترنت و نامی است که مشتریان تان تجارت تان را بدان نام می شناسند. همچنین بخشی از پست الکترونیکی (Email) شما نیز خواهد بود.

ثبت هاست و اهمیت ثبت آن

یکی از مهمترین ویژگی های یک سایت خوب ، سرعت و پایداری آن است و قطعاً در زنجیره اتصال کاربر به سایت، مشخصات فنی سرویس دهنده و نحوه اتصال آن به اینترنت جزو مهمترین عوامل تعیین کننده این ویژگی ها میباشد.

طراحی گرافیک

آمارها نشان می دهد که یک بازیدکننده در زمانی کمتر از۲۵ الی ۳۰ ثانیه از یک وب سایت بازدید می کند.

در این میان اگر گرافیک وب سایت متناسب با روحیه و اقلیم بازدید کننده باشد و نیز سرعت بارگذاری صفحات به سرعت انجام گیرد به صورتی که کمترین زمان ممکن از وقت بازدید کننده تلف شود , وب سایت مذکور نظر بازدید کننده را به خود جلب می نماید و می تواند برای شرکتها و یا اشخاص سودآور باشد .

ما همواره در طراحی های خود عنصر تناسب با روحیه و اقلیم منطقه , سرعت لودینگ صفحات و نیز تکنیک های جذب بازدید کننده را مد نظر قرار داده است.

سایتــهای اینتــرنتی ، امروزه به عنــوان یک دفتر کار مجازی و به مثابه یک روابط عمومی آنلاین و پاسخگو برای اشخاص، شرکتها، سازمانها و موسسات داخلی و بین المللی در آمده است این پایگاه های الکترونیکی که با کمترین هزینه ممکن ، مارکتینگ بین المللی یک مرکز را نیز انجام میدهند ، نقش بسـزایی در ارتباط سریع و صحیح علاقمندان با صاحبان صنایع ، و صنوف دارند.

ما با در اختیار داشتن کارشنــاسان طــراحی و راه اندازی وب سایتـــــهای اینترنتی و با بیش از ۱۰ سال تجربه، آماده است تا بر اساس زمینه کاری شرکتها وموسسات ایرانی و خارجی به بهترین نحو ممکن و با نازلترین قیمت فعالیتهای آنان را در قالب یک پایگاه مجازی طراحی و در حجم وسیعی به نمایش میلیونها کاربر اینترنت در سراسر جهان قرار دهد.

 • اگر می خواهیدسایتی پویا و زیبا داشته باشید.
 • اگر می خواهید به مقاصد خود در اینترنت برسید.
 • اگر می خواهید از بابت پشتیبانی راحت باشید.
 • اگر می خواهید بعد از طراحی تنها نباشید.
 • اگر می خواهید سایت شما را همه بشناسند.
 • اگر می خواهید از سایت خود به نحو احسن استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *